П`ятниця, 31.10.2014, 05:57
Методична служба
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Актуально! [394]Атестація педпрацівників [8]
Батькам [4]Вітаємо! [139]
День сьогодні [72]Державна підсумкова атестація [20]
Діловодство [2]Документ [14]
Закінчення навчального року [27]Запрошуємо до обговорення [0]
ЗНО [37]Інклюзивне навчання [2]
Інспектування [3]Конкурс [58]
Методичні заходи [281]Науково-методична рада РМК [1]
Нарада директорів [10]Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи [4]
Обдарована дитина [62]Педагогічні кадри [55]
Позакласна робота [31]Початок навчального року [97]
Предметний тиждень [34]Тема тижня [2]
Управлінська діяльність [36]
Корисні посилання

СТРІЧКА НОВИН

Освітній портал

Информеры: Поговорки Пословицы Смайлики на все случаи жизни

Новини » Архів матеріалів
« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 160 161 »

            

       11 квітня 2014 року в малому актовому залі Білоцерківської райдержадміністрації була проведена інструктивно – методична нарада для вчителів захисту Вітчизни з теми «Контроль рівня навчальних досягнень учнів з предмета «Захист Вітчизни».

      З доповіддю про контроль рівня навчальних досягнень учнів з предмета виступив керівник методичного об’єднання вчителів захисту Вітчизни Григораш Віктор Михайлович, вчитель Поправського НВО, який презентував збірник розроблених їм тестів з предмету. До доповіді була залучена змістовна презентація. За круглим столом вчителі району обговорили форми та методи оцінювання та контролю навчальних досягнень з предмету, поділились своїми розробками та досвідом по темі наради.

     Також керівник МО Григораш В.М. надав звіт про роботу методичного об’єднання за минулий рік, та разом з учасниками наради обговорив пропозиції планування роботи на наступний навчальний рік. Вчителі поділилися своїми враженнями від практикумів-семінарів, у яких вони брали участь, та про впровадження ППД колег у своїй практиці.

    &n... Читати далі »

Категория: Методичні заходи | Просмотров: 120 | Добавил: osvita2 | Дата: 14.04.2014 | Комментарии (0)

       Вітаємо Бурлаку Людмилу Анатоліївну, вчителя хімії Терезинського НВО, з наданням грифа МОН України, розробленому нею рукопису програми курсу за вибором для профільного навчання учнів 10-11 класів "Основи медичної хімії".

      Бажаємо успіхів у подальшій творчій діяльності.

Категория: Вітаємо! | Просмотров: 85 | Добавил: osvita2 | Дата: 14.04.2014 | Комментарии (0)

     

     11 квітня 2014року на базі  дошкільного навчального закладу «Сонечко»  Узинської міської ради  (завідувач Федько Н.О.) пройшло районне методичне об’єднання завідувачів   дошкільних навчальних закладів  з  проблеми: «Становлення дошкільника як соціальної особи.  Показники соціальної компетентності вихованців різного віку».

      Життя малюка сповнене різноманітних, складних для нього ситуацій та перешкод. І саме дорослі мають навчити знаходити вихід із них, почуватися впевнено й комфортно, бути готовими до труднощів та їх подолання.

      Під час проведення  організованої навчально-розвивальної діяльності вихователі ДНЗ «Сонечко» Зворська А.В.(старша група), Губерна Л.О. (середня група), об’єднуючи дітей в малі –соціуми ( 6-8 осіб)  давали дітям можливість орієнтуватися одне на одного, ... Читати далі »

Просмотров: 119 | Добавил: osvita2 | Дата: 14.04.2014 | Комментарии (0)

   

      Зустріч з цікавою книгою – це завжди свято. Якщо книга – оберіг сімейного вогнища, така родина у стократ міцніша. У цьому переконалися учасники родинного бібліотечного свята на тему: «Хай мудрість книг об’єднує родину», учні 1 – 4 класів та їх рідні, яке відбулося в НВК «Узинська гімназія». Родини дітей – бабусі й дідусі, мами й тата, тітоньки -  із задоволенням розфарбовували писанки, обгортали «Буквар», виготовляли закладки для книг, виразно читали прислів’я і приказки, афоризми видатних людей про значення книги в житті людини.

  

  &nb... Читати далі »

Категория: Методичні заходи | Просмотров: 202 | Добавил: osvita2 | Дата: 14.04.2014 | Комментарии (0)

  

      10 квітня 2014 року у Маловільшанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар-практикум вчителів початкових класів з теми: «Формування навчально-інтелектуальних і творчих умінь та навичок першокласників засобами дидактичних ігор». З метою семінару та планом роботи познайомила присутніх методист РМК Роєнко С.М. Презентувала свій заклад заступник директора з навчально - виховного процесу Саженюк Зінаїда Дмитрівна. Вона розказала про історію закладу, здобутки та перспективи розвитку. Продовжила теоретичний блок семінару вчитель початкових класів Сорокотязького НВО Мазуренко Ольга Антонівна , яка в доповіді та презентації ґрунтовно розкрила всі аспекти формування творчих умінь першокласників та роль і місце дидактичних ігор в навчально-виховному процесі учнів 1 класу. Методист Роєнко С.М. ознайомила з новими Критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів, особливу увагу звернула на оцінювання учнів1-2 класів.
         Практични... Читати далі »

Категория: Методичні заходи | Просмотров: 128 | Добавил: Shkola | Дата: 11.04.2014 | Комментарии (1)

   

         10 квітня 2014 р. в актовій залі Білоцерківської райдержадміністрації було проведено засідання методичного об’єднання вчителів фізики  з теми: «Формування навчально-пізнавальної компетентності учнів. Підведення підсумків роботи  вчителів фізики та астрономії в 2013-2014 н. р.  Підготовка учнів до ДПА та ЗНО».

       З доповіддю про формування навчально-пізнавальної компетентності учнів виступив учитель фізики Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мазуренко Володимир Васильович. Питання «Формування самостійної компетентності учнів під час вивчення фізики» підготував Микитюк О. І. – вчитель фізики Яблунівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Про тестову форму перевірки знань розповів вчитель фізики ... Читати далі »

Категория: Методичні заходи | Просмотров: 197 | Добавил: osvita2 | Дата: 10.04.2014 | Комментарии (0)

   

 8 квітня 2014 року в Інституті української філології та літературної творчості ім. А.Малишка Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу наукових і творчих робіт до 200-річчя Т.Г.Шевченка «Тарас Шевченко – володар у царстві духу». У церемонії нагородженні брали участь представники нашого району: Стельмах Валентина, учениця 10 класу Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Цимбал Тетяна Анатоліївна, вчитель української мови та літератури  Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Лось Надія, учениця 9 класу Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Стельмах Валентина нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за перемогу в обласному конкурсі в номінації «Літературознавство», Лось Надія – Дипломом «За вдалий вибір фабули» в н... Читати далі »

Категория: Конкурс | Просмотров: 101 | Добавил: osvita2 | Дата: 09.04.2014 | Комментарии (0)

  

     Другий рік діє у Будинку творчості проект «Педагог-організатор року». Його мета  - виявляти кращі творчі доробки педагогів-організаторів шкіл Білоцерківського району та знайомити з ними своїх колег.  Системна робота організаторів дитячих колективів протягом року завершується конкурсом педагогічної майстерності «Педагог-організатор року», започаткований БР БДЮТ.

     7 квітня 2014 року у приміщенні Будинку творчості такий конкурс відбувся. Його учасниками стали педагоги організатори Фурсівської, Озеранянської, Шкарівської  ЗОШ І-ІІІ ст., Іванівського НВК та Фастівського НВО. Педагоги-організатори захоплено демонстрували перед колегами свою майстерність і талант. Вони довели, що педагог-організатор – професія перспективної дії. Він майстер, що перетворює сіру буденність на незвіданий шлях до загадкових зірок; він несе любов туди, де була неприязнь; прощає там, де ображають; мирить, де були непорозуміння; відновлює віру серед... Читати далі »

Категория: Конкурс | Просмотров: 157 | Добавил: osvita2 | Дата: 09.04.2014 | Комментарии (0)

    

         З 1 по 7 квітня у всіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Білоцерківського району пройшов фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я. У комплекси вправ ранкової гімнастики, з метою підвищення зацікавленості дітей до виконання фізичних вправ, були включені елементи з різних видів спорту, різноманітні вправи з предметами (обручі, м’ячи, гімнастичні палиці та інші), танцювальні вправи та елементи аеробіки і фітнесу. Діти із задоволенням виконували вправи під музичний супровід,  у спортивних залах та на свіжому повітрі. Велика увага під час проведення ранкової гімнастики приділялася формуванню правильної постави, рухових навичок, координації рухів, просторового орієнтування, розвитку фізичних якостей: швидкості, спритності, сили, гнучкості.

     Фестиваль є заходом, який пропагує серед дітей здоровий спосіб життя та необхідність піклування про власне здоров’я, зміцнення фізичного та емоційного стану організму дитини. Доведено, що регулярні заняття ранк... Читати далі »

Категория: Методичні заходи | Просмотров: 123 | Добавил: osvita2 | Дата: 08.04.2014 | Комментарии (0)

  

     08.04.2014 року на базі Пилипчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів біології на тему: «Екологізація та гуманізація навчально-виховного процесу на уроках біології». Учасники семінару відвідали урок у 8 класі «Роль птахів у екосистемах та значення у житті людини. Охорона птахів. Птахівництво» та обмінялись досвідом із даної проблеми. Керівник РМО вчителів біології Сідало О.Я. проінформувала вчителів про особливості проведення ДПА у 2013/2014 н.р.

     У рамках семінару відбулось засідання творчої групи. Практичне заняття.

Категория: Методичні заходи | Просмотров: 86 | Добавил: osvita2 | Дата: 08.04.2014 | Комментарии (0)

19 грудня - день народження сайту

Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Статистика

Locations of visitors to this page


Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Міні-чат
500
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 274
Погода


Онлайн переводчик
поменять
Copyright MyCorp © 2014Створити сайт безкоштовно