Понеділок, 26.01.2015, 20:25
Методична служба
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Актуально! [424]Атестація педпрацівників [9]
Батькам [4]Вітаємо! [141]
День сьогодні [73]Державна підсумкова атестація [20]
Діловодство [2]Документ [14]
Закінчення навчального року [27]Запрошуємо до обговорення [0]
ЗНО [37]Інклюзивне навчання [2]
Інспектування [3]Конкурс [64]
Методичні заходи [310]Науково-методична рада РМК [1]
Нарада директорів [13]Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи [6]
Обдарована дитина [65]Педагогічні кадри [55]
Позакласна робота [31]Початок навчального року [97]
Предметний тиждень [43]Тема тижня [2]
Управлінська діяльність [36]
Корисні посилання

СТРІЧКА НОВИН

Освітній портал

Информеры: Поговорки Пословицы Смайлики на все случаи жизни

Новини » Архів матеріалів
« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 169 170 »

  

    8 жовтня 2014 року на базі Іванівського НВК відбулося засідання ШМВ вчителів початкових класів.

 Приємно, що в цьому році до школи долучилися нові слухачі. Їх щиро вітали та бажали успіхів у педагогічній діяльності керівник  ШМВ  Щербина Наталія Василівна та директор Іванівського НВК Якименко Василь Васильович. Тема засідання «Робота над образними засобами художнього твору на уроках  літературного читання» актуальна та розкриває особливості нової програми в початкових класах «Літературне читання».

    Вчитель початкових класів Тищенко Валентина Іванівна  показала відкритий урок з літературного читання  в 3 класі з теми «Мова барвиста. Мова багата»  (І.Січовик   Мова). Архипенко  Валентина Петрівна  показала  відкритий урок  в 2 класі з теми «Українські народні казки. Рукавичка».

  Методист РМК Роєн... Читати далі »

Категория: Методичні заходи | Просмотров: 98 | Добавил: osvita2 | Дата: 10.10.2014 | Комментарии (0)

  

    9 жовтня 2014 року в актовій  залі Білоцерківської райдержадміністрації було проведено засідання ТГ «Використання інформаційних технологій на уроках фізики» з теми: «Проекти на уроках фізики. Підготовка учнів до олімпіад з фізики та астрономії».  

  

       Доповідь «Проекти на уроках фізики» підготувала вчитель фізики Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Артьомова Валентина Михайлівна, а виступ «Комп’ютерні технології на уроках» – вчитель фізики Макіївського НВ... Читати далі »

Категория: Методичні заходи | Просмотров: 97 | Добавил: osvita2 | Дата: 09.10.2014 | Комментарии (0)

  

     Вчитель  залишається  одним  з головних  учасників  освітнього процесу, а мультимедійні технології  застосовуються ним для посилення наочності, для доступнішого пояснення навчального матеріалу.

    Який урок вважається ефективним, як вчитель керуватиме навчальним процесом, яким чином забезпечуватиметься педагогічне спілкування на уроці та постійний зв'язок  з учнями. Саме для вирішення цих завдань та з метою підвищення  ефективності викладання образотворчого мистецтва в закладах району  7 жовтня 2014 року на базі Яблунівського НВК  був проведений  семінар-практикум з теми : «Використання передових методичних технологій з метою підвищення  ефективності уроку образотворчого  мистецтва».

     Вчителі  визначили особливості ефективного уроку, основні його риси  спрямовані  на розвиток  особистості  учня та підвищення  якості його знань.

    Відк... Читати далі »

Категория: Методичні заходи | Просмотров: 95 | Добавил: osvita2 | Дата: 09.10.2014 | Комментарии (0)

 

     Дитина від народження перебуває під впливом як соціально-економічних умов, так і національної специфіки: побутового життя, культури, народних звичаїв, традицій. Вона переймає від дорослих багатство рідної мови, відчуття прихильності та симпатії до духовності свого народу, поступово призвичаюється до усталених морально-правових норм. Усе це веде до появи у неї особливих рис національної психології – ментальності   і стає підґрунтям для виховання громадянина-патріота.

     8 жовтня  2014 року  на базі ДНЗ «Калинка» Дроздівської сільської ради  був проведений семінар завідувачів ДНЗ району, на якому обговорювались  питання створення сприятливих  умов  для особистісного ставлення і творчої  самореалізації кожної дитини, формування її громадянської позиції. Учасники семінару ознайомилися з умовами створеними колективом для реалізації поставленого питання. У закладі створена  цілісна система всебічного розвитку особистості майбутнього громадянина-патріота України шляхом ознайомлення дітей з культурою, традиціями та звичаями україн... Читати далі »

Категория: Актуально! | Просмотров: 100 | Добавил: osvita2 | Дата: 09.10.2014 | Комментарии (0)

  

      07.10.2014 року шкільна  бібліотека  Узинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Білоцерківського району урочисто  розпочала Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек  під гаслом  «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти». Яскраві букети з повітряних кульок, плакати з крилатими висловами про книгу та читання,  малюнки  читачів до улюблених книг,  книжкова виставка «Час читача» - це реклама кращих  творів дитячої літератури та шкільної бібліотеки. 

В  рамках  місячника бібліотека  Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  радо вітала окрасу Білоцерківського району -  чудових жінок-поетес, членів  Національної спілки письменників України: Тетяну Царенко та  Любов Завіщану. На свято також завітала   Любов Вдовика,  близька подруга поетеси Ніни Опанасенко.

       Шанувальники поетичного слова слухали поете... Читати далі »

Категория: Актуально! | Просмотров: 97 | Добавил: osvita2 | Дата: 08.10.2014 | Комментарии (0)

  

         07.10. 2014 року в Піщанському НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» бібліотекарем Троцькою М.П. для учнів 6-7 класів  було проведено бібліотечний урок на тему «Книга – джерело знань». Марина Петрівна намагалася   допомогти учням осягнути значення книжки в житті людини, сприяти розвитку мовлення та формувати пізнавальний інтерес. Особливу увагу бібліотекар   звертала     на  цінність  книжок, які   стали скарбницею   людства. Підвела  учнів  до  усвідомлення  того, що читання  книг є   невід’ємною  частиною   самоосвіти і  духовного  самовдосконалення. Група дослідників 6 класу – Кабачій Світлана, Музика Аліна, Шевченко Євгенія провели екскурсію в минуле. Розповіли про те, як в минулому столітті  поводилися з книгами, як з’явився перший бібліотекар. Було проведено обговорення правил читання книг. І на кінець уроку учням 6 і 7 класі... Читати далі »

Категория: Актуально! | Просмотров: 79 | Добавил: osvita2 | Дата: 08.10.2014 | Комментарии (0)

    

    7  жовтня 2014 року на базі Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання літературного клубу «Мрія» вчителів української мови та літератури. Учасники засідання відвідали урок літератури рідного краю  у 8 класі  за темою «Поезія – це завжди неповторність..»,  у ході якого учні разом з учителем Підгорною Л.І. поринули у світ поезії неперевершеної української поетеси Ліни Костенко. Дітей не залишили байдужими поетичні рядки – і ось вони вже самі складають власні поетичні та прозові твори, адже ж метою уроку був розвиток творчих здібностей. Для підвищення ефективності навчального заняття  вчителька розділила клас на групи, застосувавши в ході уроку інноваційні  та інформаційно-комунікаційні технології. Далі присутні завітали до шкільної бібліотеки, де  на них чекала зустріч з чудовими жінками-поетесами  Л Завіщаною та Т Царенко, членами Національної спілки письменників України. Спогадами про поетесу Ніну Опанасенко ділилися її близька подруга Л.Вдовика. Учасники семінару висловлюють подяку адміністрації Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ... Читати далі »

Категория: Методичні заходи | Просмотров: 82 | Добавил: osvita2 | Дата: 08.10.2014 | Комментарии (0)

  

     08.10.2011 року на базі Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості  був проведений практичний семінар « Виховання ціннісного ставлення до себе. Учнівське самоврядування як інститут соціалізації дітей та підлітків» для педагогів-організаторів загальноосвітніх закладів Білоцерківського району.

     Учасників семінару привітала директор Литвин Зінаїда Федорівна.

     Мету і завдання семінару висвітлила методист РМК Горохова Лариса Ярославівна.

     Під час проведення семінару були розглянуті такі питання:

  • учнівське самоврядування як інститут соціалізації дітей та підлітків.
  • учнівське самоврядування, як спосіб організації життя колективу.
  • обдаровані діти -... Читати далі »
Категория: Методичні заходи | Просмотров: 77 | Добавил: osvita2 | Дата: 08.10.2014 | Комментарии (0)

     

     З 01  по 05 вересня 2014 року в Трушківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено благодійну акцію «Допоможи пораненому солдату».

    Члени учнівського самоврядування  зібрали кошти, які одержали шляхом продажу виробів, солодощів на суму  1700 грн.        

     Класний керівник  11 класу Апюк Аліна Миколаївна  разом з учнями Подоляко Андрієм, Засухою Артемом, Концебою Оксаною, Кириченко Євгенією  на зібрані кошти придбали ліки і передали  в госпіталь  військової частини А 3122 для лікування  воїнів поранених  в зоні АТО  (кількість ліків, найменування і ціна  були узгодженні  з Сергієм Петровичем Чорноволом, начальником відділення медичного постачання  військової частини А3122). Також наші учні школи відвідали поранених учасників АТО,  яким  передали  свої листи та малюнки. 

Категория: Актуально! | Просмотров: 79 | Добавил: osvita2 | Дата: 06.10.2014 | Комментарии (0)

  

    26 вересня 2014 року в Узинській школі №5 відбувся благодійний осінній ярмарок.

    І чого тільки не було на ярмарку: власноруч виготовлені обереги, сувеніри,   дари  осені, вирощені власноруч, солодощі, які виготовили своїми руками діти та їхні батьки. Всі вироби користувалися надзвичайно великим попитом , адже учні уміло  рекламували свій товар, запрошували до  столу  гостей, які завітали на  шкільний ярмарок.  Музика, пісні, гуморески лунали в актовому залі.

    Завітали на ярмарок і дружини наших  колишніх випускників, воїнів АТО,  Коцюби Василя  Анатолійовича  , Пихтіна Евгена Борисовича , які  щойно повернулися  з гарячої точки, та Зайця Михайла  Івановича , який продовжує нести нелегку службу  в зоні АТО.

    Кожен, хто придбав  товар на ярмарку , зробив добру справу.

... Читати далі »
Категория: Актуально! | Просмотров: 77 | Добавил: osvita2 | Дата: 06.10.2014 | Комментарии (0)

19 грудня - день народження сайту

Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Статистика

Locations of visitors to this page


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Міні-чат
500
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 290
Погода


Онлайн переводчик
поменять
Copyright MyCorp © 2015Створити сайт безкоштовно