Вівторок, 24.01.2017, 23:17
Методична служба
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Актуально! [639]Атестація педпрацівників [13]
Батькам [4]Вітаємо! [179]
День сьогодні [107]Державна підсумкова атестація [20]
Діловодство [2]Документ [14]
Закінчення навчального року [27]Запрошуємо до обговорення [2]
ЗНО [46]Інклюзивне навчання [2]
Інспектування [4]Конкурс [101]
Методичні заходи [518]Науково-методична рада РМК [3]
Нарада директорів [25]Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи [12]
Обдарована дитина [84]Педагогічні кадри [55]
Позакласна робота [37]Початок навчального року [105]
Предметний тиждень [102]Тема тижня [10]
Управлінська діяльність [36]Спорт [15]
Шкільні новини [259]
Корисні посилання

СТРІЧКА НОВИН

Освітній портал

Головна » 2016 » Травень » 25 » XXVІІ Спартакіада на Білоцерківщині
10:53
XXVІІ Спартакіада на Білоцерківщині

   

24 травня  на базі стадіону комунального закладу Київської обласної Ради Центру Олімпійської підготовки у смт. Терезине відбулась XXVІІ Спартакіада з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів присвячена Олімпійському дню у Білоцерківському районі. На параді відкриття змагань були присутні почесні гості: голова Білоцерківської районної ради Гринчук Віталій Юрійович, заступник голови Білоцерківської районної ради Чичикало Анатолій Петрович,  голова Терезинської селищної ради Володимир Антонович Гаєвський, начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації Оксана Павлівна Кравченко, начальник відділу молоді та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації Надія Михайлівна Крилевець, голова профспілкового комітету працівників освіти Білоцерківського району  Іван Іванович Горячий та директор Білоцерківської дитячо-юнацької спортивної школи Ганна Іванівна Яценко, яка була головним суддею Спартакіади. Командував парадом Багмет Максим Олександрович. вчитель Терезинського НВО, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, переможець Всеукраїнських змагань,

   

За сприяння в організації та проведенні XХVІІ Спартакіади з легкої атлетики серед школярів Білоцерківського району та за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту на Білоцерківщині, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації Оксана Кравченко нагородила подяками Стьопенка Андрія Петровича -  директора Київського обласного Центру Олімпійської підготовки; Гаєвського Володимира Антоновича – голову Терезинської селищної ради, Олійник Валентину Іванівну – лікаря Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер». За високий професіоналізм, відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків, активну участь в спортивному житті району були нагороджені кращі педагоги: Письмена Лариса Михайлівна, директор Пилипчанського навчально-виховного комплексу, Строкін Юрій Борисович. учитель фізичної культури Пилипчанського навчально-виховного об’єднання, учитель фізичної культури Озернянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горчинський Віктор Леонідович, учитель фізичної культури Трушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Троценко Віктор Григорович, учитель фізичної культури Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Павлієнко Віктор Миколайович, учитель фізичної культури Фастівського навчально-виховного об’єднання Ковтун Віталій Володимирович. Також почесні гості побажали юним спортсменам гідних перемог на змаганнях та нових досягнень у подальшому спортивному житті. На знак подяки воїнам, які віддали життя за незалежність України та наше щасливе майбутнє кращі спортсмени району поклали квіти до меморіалу Слави.

  

Юні спортсмени району розіграли комплекти нагород у двох вікових групах серед юнаків та дівчат 1998-2000 року народження та 2001 року народження і молодших у таких видах: біг на 60м, 100м, 200м, 400м, стрибках у довжину з розбігу та з естафетного бігу 4х100м

Командні результати розподілились згідно таблиці: 

 

Місце

Школа

Кількість балів

Школи І-ІІ ступеня

І

Чупирянське НВО І-ІІ ст.

33

ІІ

Озернянська ЗОШ І-ІІ ст. №1

38

ІІІ

Матюшівська ЗОШ І-ІІ ст.

73

4

Фастівське НВО І-ІІ ст.

140

5

Узинська ЗОШ №5

206

Школи І-ІІІ ст.

І

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

14

ІІ

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

16

ІІІ

Терезинське НВО ЗОШ І-ІІІ ст.

24

4

Пилипчанське НВК І-ІІІ ст.

28

5

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

34

6

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

34

7

Маловільшанський НВК І-ІІІ ст.

40

8

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

47

9

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

62

10

Поправське НВО І-ІІІ ст.

70

11

Піщанське НВО ЗОШ І-ІІІ ст.

74

12

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

77

13

Розаліївське НВО І-ІІІ ст.

86

14

Малоантонівське НВО І-ІІІ ст.

95

15

Тарасівський НВК І-ІІІ ст.

100

16

Яблунівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

114

17

НВК І-ІІІ ст. «Узинська гімназія»

114

18

Потіївське НВО І-ІІІ ст.

122

19

Чепеліївський НВК І-ІІІ ст.

140

20

Томилівське НВО І-ІІІ ст.

161

21

Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.

224


Учень Трушківської щколи І-ІІІ ступенів Засуха Артем, вихованець заслуженого тренера України Валентини Михайлівни Коваленко, яка працює в Білоцерківській районній дитячо-юнацькій спортивній школі на відділені легкої атлетики, встановив свій особистий рекорд та рекорд Білоцерківського району своєї вікової групи у стрибках у довжину з розбігу – 7,02м. Інші призові місця, які посіли учні шкіл  наведені у таблиці:

Місце

Прізвище учня

Прізвище учителя

Школа

Біг 60 м. юнаки 2001р.н. і молодші

І

Романенко Ярослав

Троценко В.Г.

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Гришко Олександр

Павлієнко В.М.

Узинська ЗОШ №1

ІІІ

Пігольчук Тарас

Павлієнко В.М.

Узинська ЗОШ №1

Біг 100 м. юнаки 1998-00р.н.

І

Засуха Артем

Троценко В.Г.

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Сидоренко Олександр

Багмет М.О.

Терезинське НВО

ІІІ

Диба Руслан

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

Біг 60 м. дівчата 2001р.н. і молодші

І

Висота Дарина

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІ

Павлюк Вікторія

Павлюк

Макіївське НВО

ІІІ

Якубець Олександра

Павлієнко В.М.

Узинська ЗОШ №1

Біг 100 м. дівчата 1998-00р.н.

І

Водяна Анастасія

Троценко В.Г.

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Медведкова Павліна

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІ

Кожух Валентина

Маценко О.М.

Маловільшанське НВК

Біг 200 м. юнаки 2001р.н. і молодші

І

Романенко Ярослав

Троценко В.Г.

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Пігольчук Тарас

Павлієнко В.М.

Узинська ЗОШ №1

ІІІ

Коваль Ростислав

Строкін Ю.Б.

Пилипчанський НВК

Біг 200 м. дівчата 2001р.н. і молодші

І

Юрченко Ірина

Горчинський В.Л.

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Панова Анастасія

Сапожник С.В.

Узинська ЗОШ №2

ІІІ

Якубець Олександра

Павлієнко В.М.

Узинська ЗОШ №1

Біг 400 м. юнаки 1998-00р.н.

І

Цапенко Олексій

Багмет М.О.

Терезинське НВО

ІІ

Сидоренко Олександр

Багмет М.О.

Терезинське НВО

ІІІ

Чорний Денис

Багмет М.О.

Терезинське НВО

Біг 400 м. дівчата 1998-00р.н.

І

Водяна Анастасія

Троценко В.Г.

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Ходаківська Юлія

Багмет М.О.

Терезинське НВО

ІІІ

Іщук Ольга

Багмет М.О.

Терезинське НВО

Стрибки в довжину юнаки 1998-00р.н.

І

Засуха Артем

Троценко В.Г.

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Диба Руслан

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІІ

Бутовський Богдан

Строкін Ю.Б.

Пилипчанський НВК

Стрибки в довжину дівчата 1998-00р.н.

І

Медведкова Павліна

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІ

Береговенко Марина

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІІ

Кожух Валентина

Маценко О.М.

Маловільшанське НВК

Стрибки в довжину дівчата 2001р.н. і молодші

І

Багаченко Юлія

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІ

Висота Дарина

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІІ

Сорокіна Ірина

Строкін Ю.Б.

Пилипчанський НВК

Стрибки в довжину юнаки 2001р.н. і молодші

І

Романенко Ярослав

Троценко В.Г.

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Шевченко Олександр

Реунова Н.О.

Озернянська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ

Коваль Ростислав

Строкін Ю.Б.

Пилипчанський НВК

Загальнокомандна естафета

Юнаки 2001р.н. і молодші

І

 

Єжова Т.В.

Фурсівська ЗОШ

ІІ

 

Троценко В.Г.

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ

 

Павлієнко В.М.

Узинська ЗОШ №1

Юнаки 1998-00р.н.

І

 

Троценко В.Г.

Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

 

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІІ

 

Ковтун В.П.

Поправське НВО

Дівчата 2001р.н. і молодші

І

 

Строкін Ю.Б.

Пилипчанський НВК

ІІ

 

Савченко В.А.

Чупирянське НВО

ІІІ

 

Горчинський В.Л.

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дівчата 1998-00р.н.

І

 

Пташник Г.Ф.

Маловільшанська ЗОШ №2

ІІ

 

Багмет М.О.

Терезинське НВО

ІІІ

 

Сапожник С.В.

Узинська ЗОШ №2

Переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами відділу освіти. Після завершення змагань юні спортсмени з новими перемогами та позитивними враженнями поїхали по домівках готуватися до нових змагань у наступному навчальному році.

 

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 130 | Додав: osvita2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

19 грудня - день народження сайту

Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Статистика

Locations of visitors to this page


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 356
Погода


Онлайн переводчик
поменять
Copyright MyCorp © 2017