29 березня 2018 року відбувся семінар – практикум учителів суспільних дисциплін закладів освіти Білоцерківського району та Фурсівської ОТГ . У програмі семінару: навчальний тренінг з проблем методики викладання курсу “Кроки до порозуміння”, проведений кандидатом педагогічних наук Бондарук І.П.Також учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо вивчення історії Української революції 1917-1921р.р., копії архівних матеріалів та електронні презентації з даної тематики та обговорили особливості проведення ДПА з історії України та правознавства у 2018 році.
Питання розвитку професіоналізму педагогів Нової української школи зараз обговорюється не лише учительською спільнотою, воно є актуальним для всіх учасників освітнього процесу. Для заступників директорів з навчально-виховної роботи Білоцерківського району ця тема є важливою, тому що оновлення методичної роботи в закладах вимагається не «зверху», його вимагає наше життя.
Учасники постійно діючого семінару-практикуму зібралися в Томилівському НВО 22.02.2018, щоб розробити методичні проекти щодо розвитку різних компетентностей педагогів в умовах закладів освіти. До роботи долучилася директор НВО Горбишева Н.В. Заступник директора Ковіня А.Ю. ознайомила присутніх із системою методичної роботи в закладі. Педагоги школи представили присутнім навчальні та виховні проекти, які вони здійснюють із дітьми різного віку, що дозволяє розвиватися не лише учням, а й вчителям як дослідникам, комунікаторам, вихователям.
22 лютого 2018 року на базі Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас вчителя біології Гальченко Т.В. з теми «Використання сучасних засобів навчання на уроках природничого циклу». Тетяна Василівна презентувала досвід та провела майстер-клас із використання та впровадження технологій розвитку критичного мислення у процесі вивчення біології. Було проведено практичне заняття «Методи розвитку критичного мислення на уроках біології» під час якого учасники майстер-класу обмінялися досвідом, педагогічними ідеями, що сприяло створенню атмосфери зацікавленості, взаємодії, співтворчості.
20.02.18 відбулася цікава зустріч з Тетяною Люлькою (Tatiana Liulka),
шеф-редактором міжнародного ділового журналуCommunityBusinessMagazineта ініціатором проведення міжнародного профорієнтаційного проектуМісто Професій. У заході взяли участь заступники директорів з виховної роботи, класні керівники, практичні психол
... Читати далі »
19 лютого 2018 року на базі ОНЗ Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось заняття педагогічної студії вчителів географії. У заході взяли участь учителі 13 закладів освіти Білоцерківського району і Узинської ОТГ, методист ІМЦ Лавренчук Г.М. Учасники студії розглянули особливості копетентнісного підходу до навчання географії, поділились досвідом щодо шляхів формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках географії, проаналізували структуру компетентнісного уроку та вимоги до його планування і проведення, опрацювали критерії оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах компетентнісного навчання. Учителі географії також розглянули методичні рекомендації щодо створення тестів, відзначили роль тестових завдань (їх валідності) у об’єктивному оцінюванні знань, умінь, навичок, компетентностей учнів.
14.02.2018 року на базі Яблунівського НВК відбулося засідання педагогічної студії для вчителів початкових класів з теми «Реалізація компетентнісного підходу у навчанні учнів початкових класів». Розпочали засідання ранковою зустріччю,адже ранкова зустріч в початковій школі важливий структурний компонент у формуванні позитивної атмосфери в колективі на цілий день. З особливістю організації навчально-виховного процесу у Яблунівському НВК познайомила присутніх заступник директора з навчально-виховного процесуСавчук Г.І. Учителі початкових класів Калікова Л.О.,Рачинська Т.М., Дзюман Л.М.,Гуцал І.В. презентували роботу шкільного методоб’єднання з теми «Реалізація компетентнісного підходу у навчанні учнів початкових класів». Практичним закріпленням теми засідання були фрагменти уроків в початкових класах з природознавства. Учителі показали різні форми та види роботи: в групах, в парах, робота над проектами з використанням інтерактивних форм роботи та інтегрований урок (природознавство і літер
... Читати далі »
Завдання патріотичного виховання дітей та молоді передбачає відродження національної культури, фундамент якої – усталені народні традиції та звичаї, вироблені народом упродовж усього історико-культурного розвитку.
14 лютого 2018 року у закладі дошкільної освіти «Веселка» Шкарівської сільської ради відбувся семінар-практикум для вихователів «Патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами народознавства».