![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/novunu/gruden/DSC06762.jpg)
Протягом грудня у Малоантонівському НВО проходила благодійна акція «Привітай солдата». З новорічними та різдвяними святами захисників України поспішали привітати всі: і дорослі, і малі.Були придбані цукерки,чай,цукор,теплі речі, учні власноруч написали листи та намалювали вітальні листівки.Всі ці новорічні дарунки передані волонтерам, які відвезуть їх в зону АТО та передадуть всім тим, хто сьогодні захищає нашу рідну Україну.
|