![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/novunu/zhovten/GEDC4190.jpg)
28 жовтня –День визволення України від нацистських загарбників/ З цієї нагоди у загальноосвітніх навчальних закладах Білоцерківського району пройшли лінійки пам'яті з покладанням квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників загиблим у роки Другої світової війни, уроки мужності, зустрічі поколінь «Сила нескорених» із запрошенням ветеранів Другої світової війни, воїнів АТО. У шкільних бібліотеках створено тематичні полиці публіцистичних та фото матеріалів «Роки, обпалені війною», організовано перегляд документального кіно. У шкільних музеях, кабінетах історії організовано тематичні експозиції, що висвітлюють роль України у Другій світовій війні та визначний внесок українського народу у Перемогу.
![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/novunu/zhovten/jmo62nZ78SI.jpg)
|