Субота, 20.04.2024, 10:01
Методична служба
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Актуально! [732] Атестація педпрацівників [13]
Батькам [4] Вітаємо! [197]
День сьогодні [108] Державна підсумкова атестація [20]
Діловодство [2] Документ [14]
Закінчення навчального року [27] Запрошуємо до обговорення [2]
ЗНО [46] Інклюзивне навчання [2]
Інспектування [4] Конкурс [106]
Методичні заходи [558] Науково-методична рада РМК [3]
Нарада директорів [28] Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи [14]
Обдарована дитина [85] Педагогічні кадри [55]
Позакласна робота [39] Початок навчального року [105]
Предметний тиждень [102] Тема тижня [10]
Управлінська діяльність [36] Спорт [29]
Шкільні новини [413]
Корисні посилання

СТРІЧКА НОВИН

Освітній портал

Новини » Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

  13.06.2017 у залі РДА відбулася інструктивно-методична нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи. У ході засідання було розглянуто окремі питання закінчення 2016-2017 н.р., методичні рекомендації щодо складання робочих навчальних планів на 2017-2018 н.р., оформлення навчальних планів для дітей, що навчаються за індивідуальною формою. Заступники директорів обговорили питання нової районної моделі методичної роботи з педагогами, яка вибудовується з урахуванням вибору педагогів.

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 1024 | Добавил: marina_smulska | Дата: 14.06.2017 | Комментарии (0)

  29.03.2017  відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів за участю начальника відділу освіти О.П.Кравченко. Учасники обговорили План упровадження Нової української школи, зокрема, організацію методичної роботи з педагогічними працівниками на нових засадах, компетентнісний підхід до освіти в нових програмах і підручниках, основні вимоги до компетентнісного навчання, організацію профільного навчання у старшій школі. Спеціаліст відділу освіти Бабенко В.В. ознайомила присутніх із календарем закінчення 2016-2017 навчального року, організацією проведення ДПА в закладах освіти. Методист Радченко Л.Г. надала інформацію про нові інноваційні проекти, які упроваджуються в закладах освіти, та вручила сертифікати для практичних психологів, що пройшли навчання за Проектом «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми  в інститутах  післядипломної педагогічної освіти» (за сприяння  Українського фонду «Благополуччя дітей» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Канадського міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку).


 

 22.08.2016 року відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, на якій були  накреслені основні завдання на 2016-2017 н.р,, також учасники наради переглянули онлайн трансляцію   Великої педагогічної ради освітян Києва та Київської області.

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 830 | Добавил: osvita2 | Дата: 22.08.2016 | Комментарии (0)

      14 квітня 2016 року відбулася нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району. Було розглянуто важливі питання щодо закінчення навчального року і проведення державної підсумкової атестації, аналізу діяльності закладів у 2015-2016 н.р. та планування роботи на 2016-2017 н.р., участі методичних матеріалів освітян району в педагогічних  виставках, організації літніх мовних таборів, психології оцінювання навчальної діяльності учнів. Методисти РМК надали рекомендації щодо оформлення підсумкових наказів за результатами роботи з обдарованими учнями, проведення інноваційної діяльності, виховної та методичної роботи.  

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 1271 | Добавил: osvita2 | Дата: 14.04.2016 | Комментарии (0)

  

     14.01.2016.р. на базі Поправського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» відбувся  інтегрований семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів «Організація професійного самовдосконалення педагогів в умовах сільського навчального закладу». Захід передбачав ознайомлення учасників із web-квестом як формою організації навчальної діяльності, а також із практикою проведення вивчення професійної взаємодії учителів. Відповідно до вимог організації web-квестів учасники працювали в рольових групах «Директори», «Психологи», «Заступники директора», «Голови методичних об’єднань», «Методисти РМК», «Члени профспілкового комітету». Результатом їх роботи стало представлення презентацій щодо організації професійної ... Читати далі »

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 840 | Добавил: osvita2 | Дата: 14.01.2016 | Комментарии (0)

    

         26 листопада 2015 р. на базі Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для заступників з навчально-виховної роботи «Побудова навчально-виховного процесу на основі сучасних технологій». 

   

   У програмі заходу було передбачено як розгляд теоретичних питань, так і оволодіння практичними навичками побудови сучасного уроку, майстер-класи, обмін матеріалами з аналізу інноваційних уроків тощо.  Під час семінару виступили завідувач РМК Гвоздкова І.С., директор школи Крутаков О.В., заступники директора Лавренчук Г.М. та Пархоменко Л.С. Майстер-класи провели заступники директорів Острійківської ЗОШ Шпирка А.І., Томилівського НВО Ковіня А.Ю., Фурсівськ ... Читати далі »

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 965 | Добавил: osvita2 | Дата: 27.11.2015 | Комментарии (0)

  

         2 квітня 2015 року на базі навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» відбувся спільний семінар директорів навчальних закладів І-ІІІ ступенів та їх заступників з теми «Можливості оновлення змісту навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах» за участю начальника відділу освіти Білоцерківської райдержадміністрації О.П.Кравченко.

         Формою проведення семінару було обрано конференцію, в ході якої працювали 5 секцій з питань дослідно-експериментальної та інноваційної роботи, надання освітніх послуг учням з особливими освітніми потребами, використання хмарних технологій в управлінській діяльності, роботи закладів-учасників освітніх округів.

         Відбувся обмін досвідом, прозвучали слушні пропозиції щодо більш тісної взаємодії закладів на різних рівнях: учнівському, вчительському, управлінському. Учасники семінару подякували адміністрації гімназії за високий рівень організа ... Читати далі »

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 899 | Добавил: osvita2 | Дата: 02.04.2015 | Комментарии (0)

26 березня 2015 року відбулася нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Білоцерківського району за участю начальника відділу освіти О.П.Кравченко. У своєму виступі Оксана Павлівна торкнулася важливих проблем роботи з обдарованими учнями, відстеження ефективності заходів щодо планування та мотивації учнів та педагогів у справі навчання та виховання.

Одним із питань наради було  закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації. З нормативно-правовою базою присутніх ознайомила спеціаліст відділу Н.В.Панкратова, заступники директорів обговорили практичні дії закладів щодо підготовки до ДПА.

Методист РМК Касіян В.О. виступила з пропозиціями щодо організації роботи літніх мовних таборів на базі шкіл району, а також ознайомила присутніх із порядком заповнення  заявок для проходження курсової підготовки в новому навчальному році.

Завідувач РМК Гвоздкова І.С. ... Читати далі »

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 865 | Добавил: osvita2 | Дата: 27.03.2015 | Комментарии (0)

  

     18 грудня в Чепиліївському НВК відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Обговорювалися питання ефективності проведення нестандартних форм методичної роботи. На початку заходу завучам було запропоновано висловити свої думки щодо оновлення підходів до організації методичної роботи, які полягають у створенні умов для саморозвитку кожного педагога. Мотивувати вчителя до професійного зростання можна різними способами, зокрема, залучаючи до активних нестандартних форм роботи.

     У ході практичної частини семінару майстер-класи з тренінгової та «капелюшної» технології провели заступник директора Чепиліївського НВК Ямбуренко Л.М., керівник методичного об’єднання цього закладу Савчук  В.І., заступник директора Узинської ЗОШ №1 Бондаренко Т.І.

    Невимушена атмосфера, яка панувала під час проведення заходу, дозволила учасникам навчатися, спілкуватися, аналізувати свою ді ... Читати далі »

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 906 | Добавил: osvita2 | Дата: 18.12.2014 | Комментарии (0)

  

       Заступники директорів з навчально-виховної роботи зібралися на засідання постійно діючого семінару 6 листопада в Узинській загальноосвітній школі №1. Тема була досить традиційною: «Умови ефективного проведення тематичних педагогічних рад», а форма проведення заходу для нашого району нова – стендова сесія. Шестеро заступників презентували колегам свій досвід проведення педагогічних рад: розповідали про підготовчий етап, який передує кожній педраді, представляли теми та форми виступів учителів або творчих груп, ознайомлювали з прийнятими на педраді рішеннями. Ті учасники семінару, хто не виступали з презентаціями, оцінювали різні аспекти діяльності колег: відповідність теми педради її меті та завданням, прийнятим рішенням; якість підготовчої роботи колективів; способи активізації педагогів на педраді, організацію педагогічної взаємодії; доцільність використання різних форм проведення педрад тощо. Після завершення стендової сесії відбулася дискусія щодо створення умов для ефе ... Читати далі »

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 1272 | Добавил: osvita2 | Дата: 08.11.2014 | Комментарии (0)

  

25 вересня 2014 року в Розаліївському НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» відбулося засідання постійно діючого семінару для заступників з навчально-виховної роботи. Тема заходу стосувалася проектування роботи навчальних закладів над науково-методичною проблемою. Адміністрація Розаліївського НВО представила  свої напрацювання з підвищення педагогічної культури учителів сільської школи. Обговоривши теоретичні питання організації методичної роботи з педагогічними працівниками, учасники семінару утворили чотири творчі групи, які змоделювали проекти щодо роботи над науково-методичними проблемами. У ході їх захисту заступники директорів обговорювали доцільність вибору тем педагогічних рад, аспекти внутрішкільного контролю, що здійснюється на всіх етапах роботи за проектом. Колеги високо оцінили якість розроблених моделей. Усі присутні висловили подяку організаторам семінару – педагогічному колективу Розаліївського НВО.

... Читати далі »

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 2542 | Добавил: osvita2 | Дата: 26.09.2014 | Комментарии (0)

      

     12 вересня 2013 року відбулась інструктивно-методична нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ. У нараді взяли участь 33 завучі загальнооосвтініх навчальних закладів району, Гвоздкова І.С., заступник навчальника відділу освіти, Лавренчук Г.М., завідуюча районним методичним кабінетом, методисти РМК. 

     У ході наради були розглянуті такі питання: про особливості навчально-виховного процесу у 2013-2014 навчальному році, п ... Читати далі »

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 1296 | Добавил: osvita | Дата: 12.09.2013 | Комментарии (0)

   24 січня 2013 року відбулась інструктивно-методична нарада із завучами загальноосвітніх навчальних закладів району. В нараді взяли участь заступники директорів 35 шкіл. На нараді розглянуті такі питання:

     1.   ... Читати далі »

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 1283 | Добавил: osvita | Дата: 23.01.2013 | Комментарии (0)

     22 листопада 2012 року в залі Білоцерківської РДА відбулась інструктивно-методична нарада із заступниками директорів шіл І-ІІІ ступенів. У нараді взяли участь 26 учасників. Були розглянуті такі питання:

- про організацію та проведення конкурсу "Вчитель року - 2013;

- про хід районного етапу олімпіад, організацію та проведення інтелектуальних і творчих конкурсів;

- про особливості районного етапу олімпіади з фізичної культури;

- про формування освітнього інформаційно-навчального середовища (розвиток сайтів закладів освіти, підписка періодичних видань);

- про вивчення стану викладання економіки в ЗОШ району;

- про вивчення стану організації роботи з обдарованими учнями в закладах освіти району;

- про експертизу атестації навчальних кабінетів в ЗОШ району;

- про план-календар методичних заходів з педагоічними кадрами у грудні 2012 року;

- про підготовку педагогічних працівників до запровадження нового Державного стандарту, роботи за новими навчальними програмами у 1, 2 та 5 класах;

- про хід атестації педагогічних працівників.

Категория: Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи | Просмотров: 1028 | Добавил: osvita | Дата: 22.11.2012 | Комментарии (0)

19 грудня - день народження сайту

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Статистика

Locations of visitors to this page


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 387
Погода


Онлайн переводчик
поменять
Copyright MyCorp © 2024