Протягом цього тижня в Острійківській ЗОШ проводився Тиждень грошей і бізнесу, в заходах якого взяли участь усі школярі. У класах пройшли години спілкування «Грошові одиниці країн світу». Класні керівники ознайомили учнів з історією створення грошей і пояснили їхню необхідність. Шляхом постановки проблемного питання "гроші - це добро чи зло?" було розкрито сутність грошей як моральної категорії. Учні визначили наявність якостей, що визначають можливість кожного самостійно вирішувати грошові питання, ознайомилися з основними елементами культури грошового обігу. Про виникнення грошей, тонкощі бізнесу та фінансів, кишенькові гроші, про правильність заощадження дізналися учні 1 та 4 класів на годині спілкування. Переглянувши мультик «Азбука грошей» з тітонькою Совою, діти обговорили, що таке потреби людини та її можливості.
14 грудня весь український народ вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. День встановлено в Україні «…з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС…» згідно з Указом Президента України від 10 листопада 2006 р. № 945/2006.
26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа – Чорнобильська аварія. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життями і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. За різними даними, протягом лише одного місяця після Чорнобильської катастрофи від отриманого опромінення загинуло до 200 пожежників і працівників АЕС.
У Сорокотязькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» відбулися виховні години, під час яких учні дізналися про історію цієї
... Читати далі »
Проведення тижня права було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України. Цей тиждень - пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави. А наша маленька «держава» (тобто школа) не стала винятком: було розроблено ряд заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності – від початкової до старшої.
Всеукраїнський тиждень права розпочався відкриттям загальношкільної лінійки, на якій вчитель історії, Письменний Юрій Миколайович коротко розповів про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права. Тиждень права сьогодні вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій, конкурсів.
У школі були оформлені стенди, випущенні стіннівки «Всі різні, всі рівні», пройшл
... Читати далі »
5 грудня 2017 рокувідділом музейної освіти і бібліотечної справи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проведено круглий стіл«Музейна педагогіка як засіб національно-патріотичного виховання учнівської молоді» за проектом «Музейне коло Київщини». Активними учасниками заходу були керівники шкільних музеїв Білоцерківського району. До учасників круглого столу звернулася Бендерець Наталія Миколаївна,проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, яка зазначила, що на сучасному етапі розвитку суспільства значно зростає роль діяльності шкільних музеїв, спрямована на формування активної громадянської позиції, розвиток національно свідомої, творчої самодостатньої особистості. Тому освітньо-виховна функція музею набуває особливої значущості й цінності, нової динаміки, адже саме в музеї діти невимушено знайомляться з історичним минулим, набувають життєвого досвіду, знань, визначаються з майбутнім, формують
... Читати далі »
Понад 40 років у дитсадку Биковогребельської філії Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ст.. використовували металеві ліжка, які не відповідали вимогам часу, морально застаріли. Доставити меблі допоміг сільський голова В.В.Курінний. Раділи дошкільнята, вихователі, батьки, коли встановили нові сучасні дерев’яні ліжечка. А потурбувалася про наших дошкільнят начальник відділу освіти РДА О.П.Кравченко, яка віднайшла можливість обновити нашу спальну кімнату. Щира подяка Вам, Оксано Павлівно !
Через лічені дні розпочнуться зимові, новорічні свята. Потрібно прикрасити зал, нарядити ялинку, виготовити подарунки. Якось не цікаво буде подарувати, одягнути або поставити фабричне… А чому б вам не зробити його своїми руками або, як модно зараз говорити, – хенд-мейд?
По-перше, це завжди оригінально, не передбачувано, мило і від душі. В ручну роботу, виконану своїми руками, як-ніяк людина вкладає свої сили, терпіння, тепло і натхнення. Немає кращого подарунка, ніж отримати
листівочку, зроблену самостійно, чи не правда?
У нашій Скребишівській школі теж розпочалися святкові клопотання. В дружньому колі ми готуємо новорічні декорації: камін
... Читати далі »
23.11.2017 року в Глушківському НВО вчителем історії Холостою Л.І. та педагогом- організатором Кононенко Н.Ю. було проведено виховний захід «Геноцид забуттю не підлягає». На виховному заході учні ознайомились з трагічною сторінкою історії українського народу 1932- 1933рр, з’ясували причини голодомору та його наслідки, вшанували світлу пам'ять безвинно замучених голодом. Також учням була продемонстрована презентація на тему: «Такого ще земля не знала». Школярі переглянули документальний фільм «Великий голод».
В заході приймали участь учні 5-9 класів. Захід сприяв вихованню в учнів особистісних рис громадянина України, непримиренності до насилля.
Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Минуло багато років від часу тієї страшної трагедії - Голодомору 1932-1933 років. Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя. Ми не в стані осягнути жаху, перед яким віч-на-віч опинився пересічний українець, з хати якого вимели останню зернину, село якого оточене кільцем вартових, діти якого просять їсти… Аби зрозуміти — потрібно пережити, або, принаймні, спробувати це зробити.
23 листопада в Скребишівському НВО представниками уч
... Читати далі »
23.11.18 року у Яблунівському НВК була проведена година – реквієм «Пам'ять серця» з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років.
Від озвучених та проілюстрованих фактів у багатьох школярів та учителів на очах з’являлися сльози.
Ця виховна година запам’ятається усім завдяки тим емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові чи русі школярів, вчителів, гостей.
В рамках тижня Толерантності в НВК «Узинська гімназія» відбулася акція «Україна толерантна», в якій взяли активну участь учні 1- 11 класів. Діти з задоволенням писали слова-синоніми толерантності та кріпили їх на символічне зображення карти України, за що отримували смачненький гостинець. Під час годин спілкування гімазисти вчилися розумінню й повазі інших, обговорювали,якими мають бути толерантні відносини в класі. Протягом тижня проходив конкурс «Краще селфі з учителем». У день обіймів гімназисти дарували одне – одному приємні відчуття , працювала пошта толерантності «Мені приємно тобі казати…».
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи – день вшанування громадянського подвигу і мужності людей, що виступали на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
У цей день в НВК «Узинська гімназія» для учнів 5-9 класів проведено тематичні уроки, на яких діти отримали інформацію про видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України.
Гімназисти 9-11 класів переглянули документальний фільм «Майдан» і за «круглим столом» поділилися думками та враженнями, висловили свою особисту точку зору щодо доленосних подій, які згуртували весь український народ.
Закінчилося обговорення побажанням не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє.<
... Читати далі »
Україна – країна гордого та нездоланного народу, народу, який з прадавніх часів змушений відстоювати своє право вибору. З 21 листопада 2013 року українці знову вимушені проливати кров за священну незалежність.
Щорічно 21 листопада учні Сорокотязького НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» вшановують пам'ять Героїв, які навіки покинули рідні домівки щоб захистити наш спокій. 21 листопада 2017 року у закладі відбувся виховний захід під час якого учні переглянули фільм про події на Майдані 2013-2014 років, декламували авторські вірші, створили стенд, присвячений Героям Небесної Сотні та вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання. Для вихованців дитячого садка був проведений захід «Революція гідності»
21 листопада День Гідності та Свободи. Саме цій темі була присвячена година спілкування у 5 класі, яку підготувала і провела класний керівник -Стефанович Лариса Володимирівна. Учні з болем і жахом в очах слухали вірші, переглядали відео, складали асоціативний кущ до слова «війна». Жодне дитяче сердечко не залишилося байдужим до тих трагічних подій, що відбувалися на Майдані. Вічну пам'ять героїв вшанували хвилиною мовчання та запаленою свічкою.
Ми ще не раз згадаємо цю весну,
І ці події, і цей кривавий шлях,
І закарбуємо у серці «Небесна сотня&raq
... Читати далі »
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.
Протягом цього дня в Пилипчанському НВК відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години та години спілкування, тематичні виставки літератури в бібліотеці, конкурс малюнків на тему: «Ми – діти України».
Заступником директора з виховної роботи було проведено лінійку. Учні розповіли присутнім про події цих років та побажали всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
У вівторок, 21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи.
Учні Іванівського НВК разом з практичним психологом Бровченко Н.М. вшанували пам'ять загиблих ,покладанням квітів до пам’ятного знака героям Небесної сотні,який споруджено в центрі села.
Сьогодні проблема безпекистоїтьдужегостро, тому на школипокладаєтьсявідповідальність за цілеспрямованеформування у дітейціннісногоставлення до власногоздоров’я, адекватнихреакцій на різноманітнічинникиризику для життя.З метою попередження надзвичайних ситуацій, загострення уваги на необхідності дотримання основ безпеки життєдіяльності з 20 листопада по 24 листопада 2017 року у Скребишівській ЗОШ І-ІІ ступенів буде проведений тиждень з основ безпеки життєдіяльності.
20 листопада вчителі початкових класів провели годину спілкування «Здоровий спосіб життя».Учні 2-4 класів під час гри мали змогу усвідомити необхідність здорового способу життя. Після чого вони переглянули мультфільм «Уроки обережності». Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.
3 нагоди 105-річниці від дня народження Андрія Малишка - відомого українського поета-лірика, перекладача, публіциста, автора перлин української пісенної культури у бібліотеціІванівського НВК оформлено виставку, де учні школи мають змогу ознайомитися із поетичним спадком великого митця.
Пісенність - це одна з найголовніших і найдорогоцінніших прикмет усієї поезії Малишка.Тому Малишка називають «солов’їним серцем України» за його невмирущі пісні, що живуть у народі й сьогодні. В цьому переконалися і учні нашої школи, відвідавши «Музичну вітальню», яку підготувала й провела бібліотекар школи Стефанович Лариса Володимирівна.
Також бібліотекар провела бібліотечний урок для учнів 5-7 класів «Сонячна дорога пам’яті&r
... Читати далі »