Протягом 13.11 – 17.11 у Терезинському НВО бувпроведений Тижденьзнань Правил дорожньогоруху.
Під час тижня проведено та організовано різноманітні заходи. Конкурс малюнків «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху» розпочали учні 2 класу. Діти старанно та впевнено творили власні малюнки на задану тему. Продовжили естафету знайомства з правилами дорожнього руху наші четвертокласники. Вони зуміли поєднати правила зі своїми власними малюнками. Класний керівник Мельник Олена Леонідівна наголосила, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки. Після чого разом зі своїми учнями провели настільну гру та подивилися відео – матеріал «Дорога – не місце для гри!».
В рамках тижня української культури 16-17 листопада в НВК «Узинська гімназія» відбувся фестиваль вареників. До участі долучилися учні всіх класів, їх батьки і класні керівники.
Діти із задоволенням співали українських пісень про вареники, розповідали гуморески, танцювали і брали активну участь у конкурсах.
По завершенню заходу всі присутні мали змогу погадати на варениках.
Найактивнішим учасникамдісталися нагороди у вигляді золотого вареника.
16 листопада учні 9 класу Іванівського НВК стали учасниками арт – тренінгу «Якого кольору толерантність?» де дізналися про поняття «толерантність», пригадали риси толерантної особистості, виростили «Дерево толерантності» та подарували першокласникам «хвилинку позитиву» і різнокольорові кульки.
Учні початкових класів взяли участь в акції «Візьмемось за руки» де мали змогу виявити здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчитися встановлювати стосунки на доброзичливій основі.
Щоб далекі подорожі та повсякденні мандрівки приносили лише радість, потрібно вже змалку добре знати правила дорожнього руху.
В рамках тематичного тижня вихованці дитячого садка Сорокотязького НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – д.с.» стали активними учасниками цікавої розваги «Світлофорова наука». Діти пригадали правила поведінки на дорозі і тротуарі та пограли в динамічні ігри, завдяки яким закріпили знання з правил дорожнього руху.
В передочікуванні перших морозів, всі ми радіємо останнім теплим промінчикам сонця. Нові цікаві знання та багато позитивних емоцій принесла вихованцям дитячого садка Сорокотязького НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» пошуково-дослідницька діяльність «Осінні скарбнички». Вони із задоволенням збирали та досліджували природні матеріали, а також створювали з них чудові композиції. Діти пригадали ознаки осені, походження назв осінніх місяців та відгадали багато цікавих загадок про цю дивовижну пору.
15 листопада 2017 року на базі закладу дошкільної освіти «Веснянка» Матюшівської сільської ради відбувся семінар-практикум директорів закладів дошкільної освіти району з теми “Компетентнісно - діяльний підхід керівника до підвищення професійної майстерності педагогів у закладах дошкільної освіти».
Мета семінару:
- розглянути основні освітні інноваційні технології, їхню кваліфікацію та формувати мотивацію керівників ДНЗ з метою подальшого застосування їх в роботі
- допомогти керівникам у вивченні та розвитку педагогічної компетентності кожного вихователя; стимулювання їх творчого потенціалу водночас із формуванням навичок самостійного аналізу власної педагогічної діяльності
У своєму виступі методист ІМЦ Бойко Л.Я., висвітлила напрями та принципи методично
... Читати далі »
В рамках проведення тижня української культури в Скребишівському НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» було проведено зустріч учнів з поетом Дідківським Володимиром Іванович членом НСПУ, поетом-гумористом, членом ради Київської обласної організації НСПУ, лауреатом літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького.
Під час зустрічіВолодимирІвановичподілився секретами своєїтворчості, підказав , з якихджерелчерпаєсюжетипоетичнихтворів , а також дав порадипоетам-початківцям. Учні активно спілкувалися, радилися.
На завершенняВолодимирІвановичпобажавтворчихуспіхів та пообіцявдопомагатиучням ,якімаютьбажанняспробувати себе в
... Читати далі »
З давніх-давен українці цінують та плекають свою культуру, адже без неї, як і без мови, немає народу.
Тиждень української культури запам’ятався учням Сорокотязького НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» великою кількістю цікавих та пізнавальних заходів. Діти вирушили у віртуальну мандрівку, під час якої зустріли багато знаменитих українців та побували на вечорницях, сповнених народними розвагами та конкурсами. Учні з задоволенням написали Всеукраїнський диктант єдності, а також брали участь у цікавих літературних конкурсах, мовних іграх та мали змогу відчути себе справжніми дизайнерами, створюючи ландшафтний проект парку для рідного села.
Тиждень приніс багато позитивних емоцій та цікавих знань усій дружній шкільній родині.
НВК «Узинська гімназія» пройшов тиждень української культури. Учні брали участь у таких заходах: «Історія народної вишивки на Україні», «Живи, поете, в бронзі і граніті, живи, поете, в пам’яті людській…», «Картини Тараса Григоровича Шевченка», «Розквітай же, рідна українська мово!», «Загадкова і славна давнина України», «День слов’янської писемності й культури», інтелектуальна гра «Вивчаємо рідне слово», вікторина «Найрозумніший мовник», конкурс імені Петра Яцика. У День української писемності гімназисти написали диктант національної єдності.
9 листопада кожного року учні Матюшівської ЗОШ І-ІІ ступенів відзначають День української писемності та рідної мови. У 2017 році цій даті було приурочено загальношкільний виховний захід «Ой роде наш красний». Учні презентували сторінки історії України, звернувши увагу на вклад у розвиток української культури інтелігенції, життєвий шлях якої закінчився на Соловецьких островах. Вразила учнів і історія розстрілу кобзарів України у 1930 році у Харкові.
Вони загинули за щасливу Україну, тож учні 7 класу приготували проект «Що є щастя для мене», учні 1-4 класів прочитали віршики про любов до України.
А потім Баришполь Ольга Тимофіївна запросила всіх узяти участь у написанні радіо диктанту національної єдності.
У День святкування української писемності та мови учні Яблунівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» долучилися до на писання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Що ж це? Перевірка грамотності? Ні, це грандіозний флешмоб. Це об'єднання з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили рідною мовою і зберегли її для нащадків.
Говорити українською завжди і повсякчас 9 листопада закликали у Глушківському НВО з нагоди Дня української писемності та мови.
Це свято учнівське самоврядування цьогоріч вирішило відзначити яскраво та нетрадиційно. Переступаючи через поріг школи під веселу українську пісню, мимоволі поринаєш у атмосферу свята. Кожен отримав заряд бадьорості перед початком уроків та прослуха... Читати далі »
Під час Тижня української культури в Сорокотязькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» вихованці дитячого садка з радістю долучилися до заходів.Діти пригадали особливості українського побуту та відтворили епізоди фольклорних казок. Найбільше їм запам’яталася святкова розвага "Наша мова калинова", в ході якої вони пригадали українські народні прислів'я, приказки, навчились народних танців та дізнались багато нового та цікавого про рідну мову.
8 листопада між 10-11 кл. відбулося засідання круглого столу «За Україну, за її мову». Захід пройшов у формі диспуту. Було використано матеріали Конституції України «Закон про мову», «Закон про освіту», історичні факти з життя українського народу. Цілеспрамованими та переконливими особливо були думки учениці 10 класу Білик Альони, яка підтверджувала свої погляди та міркування цитатами та історичними довідками. Слід відмітити активність: Чернієнка Іллі, Линник Катерини, Гривачевської Анни (11 клас), Усенка Вадима (10 клас).
8 листопада у Фурсівській школі відбулося відкрите засідання гуртка «Дивослово» (керівник Колісник Ганна Панасівна), яке було проведено у формі мовно-філологічної гри «Слово рідне, доле моя, пісне моя». У поєдинку зустрілися дві команди: «Роксолана» й «Зореслав» (отамани Кожункіна Аліна та Самохлєбов Микита). Оцінювало їх компетентне журі: Волик Людмила Станіславівна (учитель англійської мови), Токарчук Вікторія (член учнівського самоврядування, міністр Міністерства дозвілля й культури), Білик Альона (член учнівського самоврядування, міністр Міністерства преси та інформації).
У рамках проведення тижня української мови, писемності та культури , 7 листопада у Фурсівській школі відбулася зустріч з місцевою поетесою Єжовою Катериною Петрівною, вчителькою –пенсіонеркою, під гаслом «Село моє – моя колиска». Свої таланти також презентували учениці 5-6 класів: Кожункіна А., Машковська В., Марковська Р., Пех А., Артамонова Д. (члени гуртка «Дивослово»). Свято проходило в супроводі вихованців музичної школи по класу бандури під керівництвом викладача Клюєнкової Т. П.
07.11 в НВК «Узинська гімназія» відбулася посвята учнів 1 класу у жителі Зоряної країни.
На свято завітали улюблені герої мультиплікаційного серіалу Маша і Михась, які разом з першокласниками пройшли усі випробування і склали обіцянку учня.
Королева знань особисто перевіряла готовність дітей до навчання в гімназії.
Посвята пройшла змістовно і весело, з елементами гри та демонстрацією презентацій про цікаве життя учнів 1-4 класів у Зоряній країні.
У Глушківському навчально-виховному об’єднанні проходив місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя». Були проведені заходи, які стимулювали зміцнення здоров’я дітей-майбутнього нашого суспільства. Бесіди: «Алкоголь-це небезпечно», «Нікотин своєрідний наркотик», «Моє здоров’я», формували в учнів бажання дотримуватись здорового способу життя. Молодших школярів ознайомили з виставкою літератури «Шкідливі звички- небезпека для здоров’я і життя» основним завданням якої є збереження і зміцнення здоров’я ще з дитинства і ніколи не набувати шкідливих звичок.
У рамках місячника "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя " бібліотекарем нашої школи було проведено пізнавальну гру для учнів 5-6 класів "Здоров'я - понад усе". Учасники були познайомлені з книгами про здоровий спосіб життя, була проведена вікторина , цікаві конкурси та ігри, у ході яких учні засвоїли правила, як зберегти своє здоров'я.
Сьогодні для лідерів учнівського самоврядування та учасників щорічної військово – патріотичної гри «Джура» Терезинського НВО був незвичайний день. Адже сьогодні вони відвідали Білоцерківський багатопрофільний навчально – реабілітаційний центр, де навчаються дітки з вадами слуху. Саме для них в школі попередньо був організований ярмарок на якому учні зібрали кошти і придбали для діток необхідне приладдя в ігрову кімнату школи – інтернат. Діти радо зустріли нас та подарували нам частиночку своєї душі: показали нам концерт з танцями та піснями, а у відповідь ми затанцювали флешмоб. Дружні обійми, обміни підписками і розуміння того, що всі діти і всі однакові – ось що спонукало усіх учасників на домовини зустрітися ще раз. Діти і тиша – це несумісні поняття. Адже відомо, що там, де є діти, завжди галас, сміх, розмови. Але ми зрозуміли, що ніякі вади в житті кожного з нас, не можуть завадити дружбі, любові та почуттям!