П`ятниця, 23.08.2019, 19:46
Методична служба
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Актуально! [732]Атестація педпрацівників [13]
Батькам [4]Вітаємо! [197]
День сьогодні [108]Державна підсумкова атестація [20]
Діловодство [2]Документ [14]
Закінчення навчального року [27]Запрошуємо до обговорення [2]
ЗНО [46]Інклюзивне навчання [2]
Інспектування [4]Конкурс [106]
Методичні заходи [558]Науково-методична рада РМК [3]
Нарада директорів [28]Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи [14]
Обдарована дитина [85]Педагогічні кадри [55]
Позакласна робота [39]Початок навчального року [105]
Предметний тиждень [102]Тема тижня [10]
Управлінська діяльність [36]Спорт [29]
Шкільні новини [413]
Корисні посилання

СТРІЧКА НОВИН

Освітній портал

Головна » 2015 » Березень » 23 » Гра "Найрозумніший"
08:20
Гра "Найрозумніший"

       

  

         19 березня 2015 року в актовій залі Білоцерківської РДА була проведена ХІІ районна інтелектуальна гра з фізики „Найрозумніший”.

  

Результати гри „Найрозумніший” свідчать про те, що в школах району проводиться цілеспрямована робота із здібними і  обдарованими дітьми. Високий рівень знань із фізики виявили учні Узинської №1, Фурсівської, Озернянської, Маловільшанської №2, Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Потіївського НВО „ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок”, Озернянської ЗОШ І-ІІ ступенів №1.          

         Відповідно до рішення журі та оргкомітету інтелектуальної гри з фізики „Найрозумніший” переможцями стали:

 

№   Міс- Клас           ЗНЗ               Прізвище, ім’я учня              Прізвище, ім’я, по

        це                                                                                                  батькові  вчителя       

1.     І      8    Озернянська ЗОШ          Прусенко Вікторія          Сокол Т. Я.

2.     І      9    Фурсівська ЗОШ            Соболь Надія                  Соболь Н. А.

3.     І     10   Маловільшанська  №2   Береговенко Марина      Савчук М. О.

4.     І     11  Шкарівська ЗОШ            Грамотенко Анна            Мазуренко В. В.

5.    ІІ      8   Фурсівська ЗОШ             Савочка Даніїл                Соболь Н. А.

6.    ІІ      9   Озернянська ЗОШ №1    Янишевський  Богдан     Сокол Т. Я.

7.    ІІ     10  Фурсівська ЗОШ             Леонова Ганна                Шевченко М. І.

8.    ІІ     11  Потіївське НВО               Жосан Богдан                 Толочко А. М.

9.    ІІІ     8   Маловільшанська  №2    Бабенко Світлана            Савчук М. О.

10.  ІІІ     9   Маловільшанська  №2    Янушева Анжеліка          Савчук М. О.

11.  ІІІ    10  Шкарівська ЗОШ            Юзвенко Лілія                 Мазуренко В. В.

12.   ІІІ    11  Узинська ЗОШ №1            Кущ Віталій                      Пелешенко Н. В.

  

 

Категорія: Конкурс | Переглядів: 582 | Додав: osvita2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

19 грудня - день народження сайту

Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Статистика

Locations of visitors to this page


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 387
Погода


Онлайн переводчик
поменять
Copyright MyCorp © 2019