Неділя, 03.03.2024, 00:12
Методична служба
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Актуально! [732] Атестація педпрацівників [13]
Батькам [4] Вітаємо! [197]
День сьогодні [108] Державна підсумкова атестація [20]
Діловодство [2] Документ [14]
Закінчення навчального року [27] Запрошуємо до обговорення [2]
ЗНО [46] Інклюзивне навчання [2]
Інспектування [4] Конкурс [106]
Методичні заходи [558] Науково-методична рада РМК [3]
Нарада директорів [28] Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи [14]
Обдарована дитина [85] Педагогічні кадри [55]
Позакласна робота [39] Початок навчального року [105]
Предметний тиждень [102] Тема тижня [10]
Управлінська діяльність [36] Спорт [29]
Шкільні новини [413]
Корисні посилання

СТРІЧКА НОВИН

Освітній портал

Головна » 2014 » Березень » 24 » ХІ районна інтелектуальна гра з фізики „Найрозумніший”
18:25
ХІ районна інтелектуальна гра з фізики „Найрозумніший”

    

20 березня 2014 року в актовій залі РДА була проведена ХІ районна інтелектуальна гра з фізики „Найрозумніший”.

            Результати гри „Найрозумніший” свідчать про те, що в школах району проводиться цілеспрямована робота із здібними і  обдарованими дітьми. Високий рівень знань із фізики виявили учні Узинської №1, Фурсівської, Озернянської, Шкарівської, Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Піщанського, Розаліївського, Малоантонівського НВО „ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок”, Маловільшанського НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок”, Озернянської ЗОШ І-ІІ ступенів №1.         

  

         Відповідно до рішення журі та оргкомітету інтелектуальної гри з фізики „Найрозумніший” переможцями та призерами стали:

 

№   Міс-        Клас                     ЗНЗ                      Прізвище, ім’я учня              Прізвище, ім’я, по

        це                                                                                                       батькові  вчителя       

1.     І               8          Озернянська ЗОШ №1       Янишевський  Богдан             Сокол Т. Я.

2.     І               9          Розаліївське НВО              Атаманенко Інна                     Бялківська Н. В.

3.     І              10         Фурсівська ЗОШ                Коваленко Ольга                   Шевченко М. І.

4.     І              11         Розаліївське НВО              Сухецька Анастасія               Бялківська Н. В.

5.    ІІ               8         Фурсівська ЗОШ                 Соболь Надія                        Соболь Н. А.

6.    ІІ               9         Шкарівська ЗОШ                 Юзвенко Лілія                       Мазуренко В. В.

7.    ІІ             10         Узинська ЗОШ №1              Кущ Віталій                           Пелешенко Н. В.

8.    ІІ             11         Малоантонівське НВО        Ткаченко Ігор                         Юрчук Л. С.

9.    ІІІ             8          Піщанське НВО                 Шимановська Дарина            Стадник Н. П.

10.  ІІІ             9          Піщанське НВО                  Малишева Яна                     Бурляй О. В.

11.  ІІІ            10         Дроздівська ЗОШ               Володькін Петро                   Омельченко В. М.

12.  ІІІ            11         Озернянська ЗОШ              Михайлюк Тетяна                  Сокол Т. Я.

Категорія: Конкурс | Переглядів: 788 | Додав: osvita2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

19 грудня - день народження сайту

Календар
«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Статистика

Locations of visitors to this page


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 387
Погода


Онлайн переводчик
поменять
Copyright MyCorp © 2024