![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/metodyst/royenko/100_9329.jpg)
28.10.2015 р. відбувся майстер-клас для вчителів образотворчого мистецтва з теми «Вишивка атласними стрічками». Автор майстер-класу Рудь Світлана Олександрівна, учитель Узинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1,розповіла про те, що вишивка атласними стрічками – дуже захоплююче заняття, учні Світлани Олександрівни і вона сама з великим задоволенням займаються цим видом творчості.
![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/metodyst/royenko/100_9325.jpg)
Про майстерність Рудь С.О. свідчать авторські роботи, представлені на занятті. На майстер-класі були присутні 15 учасників, вони дуже зацікавилися цим захоплюючим видом творчості. Всі виконали композицію «Іриси». Велика різноманітність відтінків матеріалу дозволяє творчо підходити до процесу . Кожна виконана робота була оригінальною.
|