![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/image-0-02-01-79ab5e79f07286a545315a3a363fb4299fc7.jpg)
Літо - чудова пора року. Діти всі з нетерпінням чекали цю пору року.Уже два місяці проходить оздоровчий період у дошкільному навчальному закладі «Веселка» Шкарівської сільської ради. Під час літньої оздоровчої кампанії, в дошкільному закладі проводяться різноманітні заходи: заняття на свіжому повітрі, прогулянки, загартовуючі процедури (обливання ніг водою, сонячні ванни), ігри, розваги, піші переходи. Особливу увагу вихователі приділяють роботі з батьками по оздоровленню дітей вдома, надають консультації та рекомендації. Батьки часті гості в закладі. Вони беруть активну участь у розвагах та святах.
|