Неділя, 19.05.2024, 23:23
Методична служба
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Актуально! [732] Атестація педпрацівників [13]
Батькам [4] Вітаємо! [197]
День сьогодні [108] Державна підсумкова атестація [20]
Діловодство [2] Документ [14]
Закінчення навчального року [27] Запрошуємо до обговорення [2]
ЗНО [46] Інклюзивне навчання [2]
Інспектування [4] Конкурс [106]
Методичні заходи [558] Науково-методична рада РМК [3]
Нарада директорів [28] Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи [14]
Обдарована дитина [85] Педагогічні кадри [55]
Позакласна робота [39] Початок навчального року [105]
Предметний тиждень [102] Тема тижня [10]
Управлінська діяльність [36] Спорт [29]
Шкільні новини [413]
Корисні посилання

СТРІЧКА НОВИН

Освітній портал

Головна » 2014 » Лютий » 24 » Переможці і призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
09:34
Переможці і призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Вітаємо переможців і призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та бажаємо подальших нових 
досягнень у навчанні!!!
Притулу Таїсію,
ученицю 8 класу НВК «Узинська гімназія», за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчительКабачек Олена Вікторівна)
Степаненка Сергія,
учня 9 класу НВК «Узинська гімназія», за зайняте ІІ місце в олімпіаді з біології (вчительКабачек Олена Вікторівна)
Баляс Анастасію,
ученицю 9 класу Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчительГальченко Тетяна Василівна)
Майковського Антона,
учня 10 класу Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчительПєсніна Алла Леонідівна)
Новосельську Яну,
ученицю 11 класу НВК «Узинська гімназія», за зайняте ІІ місце в олімпіаді з біології (вчительКабачек Олена Вікторівна)
Кириченко Євгенію,
ученицю 9 класу Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (вчительБуковська Лідія Станіславівна)
Грищенка Максима,
учня 9 класу Яблунівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання
(вчитель Масалов Олександр Іванович)
Грамотенко Анну,
ученицю 11 класу Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з трудового навчання
(вчитель Кочнєва Світлана Василівна)
Багінського Павла,
учня 11 класу Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце
в олімпіаді з трудового навчання
(вчительКочнєва Світлана Василівна)
Соболь Надію,
ученицю 8 класу Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з математики (вчительСоболь Наталія Анатоліївна)
Дейнеку Богдана,
учня 8 класу Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії
(вчительРатушна Ірина Валентинівна)
Корецьку Людмилу,
ученицю 10 класу Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії
(вчительЧайка Ганна Петрівна)

 

Категорія: Вітаємо! | Переглядів: 711 | Додав: osvita2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

19 грудня - день народження сайту

Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Статистика

Locations of visitors to this page


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 387
Погода


Онлайн переводчик
поменять
Copyright MyCorp © 2024