![](http://bcrvo.ucoz.com/biblioteka/DSCF3058.jpg)
У затишній залі бібліотеки Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 зібралися шанувальники рідного слова. Усний журнал «Поезія – це завжди неповторність…» (за творами Ліни Костенко) підготували учні 7-А класу й запросили гостей.
Гортаючи сторінки журналу, школярі переглянули презентацію про життєвий і творчий шлях поетеси, слухали записи віршів , які читали авторка та видатний актор Богдан Ступка. Семикласники інсценізували уривки з творів Ліни Костенко, декламували її вірші. Слухачі були вражені майстерністю читання творів поетеси Підгорною Олександрою. Чарівний голос Дар'ї Рязанцевої передав у пісні «Осінній день» всю поетичну красу творів Ліни Костенко.
Такі виховні заходи сприяють вихованню патріотизму, любові до поетичного слова, до прекрасного.
![](http://bcrvo.ucoz.com/biblioteka/DSCF3034.jpg)
Совістю нації називають Ліну Костенко українці. Громада читачів шкільної бібліотеки хоче започаткувати й чекає на вашу підтримку, шанувальники поетичного таланту нашої землячки, проведення щорічних районних літературних читань, присвячених життю і творчості неординарної особистості Ліни Костенко.
|