![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/novunu/zhovten/PA130108.jpg)
13 жовтня напередодні Дня українського козацтва та Покрови учнів початкових класів Биковогребельського НВО посвятили в козачата. Щоб пройти посвяту, майбутні козаки відгадували загадки про традиції та звичаї козаків, демонстрували силу, спритність, витривалість. Директор школи В.В.Онопрієнко привітав присутніх з Днем захисника Вітчизни, Покровою та Днем українського козацтва. А дівчатка з 6 класу вітали всіх козацькими піснями.
![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/novunu/zhovten/PA130116.jpg)
|