17 листопада 2015 року на базі Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено районний етап конкурсу „Учитель року - 2016” у номінації «математика». Учасники конкурсу Микитюк Наталія Анатоліївна, вчитель математики Поправського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», та Драбенко Ольга Вікторівна, вчитель математики НВК «Узинська гімназія», на належному методичному рівні провели відкриті уроки з математики у 6 класі на тему «Пропорція.
З 09.11.2015 по 13.11.2015р. у школі проходив тиждень української мови. Він відкрився урочистою лінійкою, присвяченою Дню української писемності, «Минуще все, лиш слово буде вічне», яку підготували учні 7-8 класів. Зворушливо звучала у їхньому виконанні « Молитва до Мови» Катерини Мотрич. 09.11. учні 8-11 класів прилучилися до написання радіодиктанту. 10.11 – 11.11.2015 р. учні 5-11 класів готували малюнки, плакати, власні вірші про мову, з якими змогли ознайомитися усі бажаючі.
Цікавою та пізнавальною була 12.11. мовно – літературна вікторина між учнями 8-9 класів. Щоб дати правильну відповідь на запитання, команди мали згадати матеріал, вивчений упродовж навчання у 5-9 класах.
Закінчився тиждень 13.11. усним журналом «Неповторна і крилата, і така чудова українська мова», підготовлений учнями 10-11 класів.
Тиждень рідної мови тривав з 09 листопада по 13 листопада 2015 року.
Протягом тижня відбулися наступні заходи :
09листопада – урочиста лінійка, присвячена Дню української писемності та мови.
В цей день об 11годині учні писали ювілейний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності «Радіодиктанту національної єдності – 15 років». Всі бажаючі долучилися до цієї акції, щоб перевірити свою орфографічну й пунктуаційну грамотність.
10 листопада – випуск газет, присвячених Дню української писемності і мови. Відбувся конкурс малюнків, віршів, загадок, акровіршів, сенканів про мову.
11 листопада – відбувся творчий конкурс «Наша мова калинова» (на кращу декламацію поезії про мову).
Провели І етап Міжнародного конкурсу з країнської мови ім.П.Яцика.
12 листопада – інтелектуальна гра «Знавці у
... Читати далі »
Діти щодня прямують до школи і зі школи додому. Їх вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації.
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.
Тиждень безпеки дорожнього руху – це сім днів цікавих інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
Відповідно до тематики Тижня в школі були проведені виховні заходи, а саме: інформаційні хвилинки «Увага! Діти на дорозі!», виставка в бібліотеці «Правила дорожнього руху – твої правила», конкурс малюнків «Моя дорога до школи»(початкова школа), лялькова вистава «Пригоди Незнайка» (1-5 кл.), в
... Читати далі »
9 листопада – День української писемності та мови. 6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: «На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця».Кожного року в День української писемності та мови в нашій школі традиційно проводяться різноманітні заходи. Всі вони присвячені темі писемності та грамотності. Для того щоб краще ознайомити учнів з історією мови та писемністю бібліотекарем школи Левченко В.М. та вчителем української мови та літератури проведено відкриту годину спілкування «Із витоків української писемності». Діти усвідомили, який складний та тернистий шлях пройшла українська
... Читати далі »
В рамках тижня безпеки дорожнього руху в дитячому садку Сорокотязького НВО "Колобочок" відбувся цікавий та пізнавальний захід "Веселий світлофор". Малюки з задоволенням пригадали правила дорожнього руху, познайомилися з бабусею Шапокляк (яку разом переконали дотримуватись правил) та покатались на "справжніх" автомобілях.
Зворушлива подія відбулася 13 листопада у Піщанському НВО - урочисте закриття тижня української мови з підведенням підсумків. Спілкування було настільки доброзичливим, пройнятим надією та вірою в людину, що назвали його днями педагогічної та учнівської майстерності.
З 9 по 13 листопада в школах району проходив тиждень української мови, який традиційно розпочався Днем української писемності та вшануванням пам’яті Преподобного Нестора Літописця. У цей день у школах району пройшли лінійки, виховні години, бібліотечні уроки, години спілкування, присвячені дню народженню української писемності. Також учні та вчителі мали можливість спробувати свої сили у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який цього року був ювілейним - п’ятнадцятим. Цього ж дня розпочався І етап 16 Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика. Протягом тижня української мови та літератури школярі та вчителі Білоцерківщини мали можливість поринути у багатющий світ краси і принад української мови, вшанувати пам'ять видатних діячів нашого народу, які доклали значних зусиль для її розвитку.
Надворі опадає пожовкле листя, та у Піщанському НВО тепле, немов квіткове, свято. Дитячі душі заряджаються життєдайною енергією слова. Кожен учень, без сумніву, знає, що 9 листопада – День української писемності та мови. Тож школярі мають особливу нагоду отримати насолоду від чарівного колориту та неповторної мелодійності рідної, барвінкової, своєї української мови. Сьогодні вона урочисто прозвучала на відкритті Тижня української мови із уст ведучих: «Без мови немає країни! Мову, як матір, любіть!», а через деяку мить уже запалала квітковими барвами витівок і гумору в годину спілкування учнів «Я і українська мова!» Дійсно, мова – то діамант, який переливається і виграє яскравими барвами!
План заходів тижня буде цікавим! Попереду виховні бесіди «Я люблю Україну, я люблю
... Читати далі »
З 19.19 по 23.10 в Піщанському НВО проходив тиждень початкової школи. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.
На організаційній лінійці учні познайомилися з планом проведення тижня та отримали завдання до нього.
«Виховуємо громадянина – патріота України» - під таким гаслом розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в нашій школі. Розпочався він зустріччю із відомою поетесою з Чернігівщини Тетяною Пакалюк. Вона презентувала книгу «Янгол з Небесної Сотні» про наймолодшого учасника Майдану Назара Войтовича. Авторка, що була активниь учасником подій на Майдані, висловила свій біль від побаченого і пережитого, гордість за український народ.
Книга вчить учнів бути сміливими, любити Вітчизну і берегти пам’ять про тих, хто залишив життя на Майдані. Віримо, що подвиг юного Назара Войтовича не був марним, що Україна буде незалежною, вільною, демократичною державою.
Спасибі, мамо, за такого сина!
Повірте, ним пишається Вкраїна!
Він недожив, недолюбив, недомріяв…
Учасниками презентації були учні 10-х класів, майже однолітки Героя України Назара Войтовича. Вони із цікавістю слухали поетесу й переглянули відеоматеріали про героя, підготували запитання. Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері, яку доповнили тематичні пісні.
19 жовтня 2015року у Піщанському НВО розпочався тиждень початкової школи.
На організаційній лінійці учні познайомилися з планом проведення тижня та отримали завдання до нього.
Перший день був присвячений патріотичному вихованню. Діти танцювали флешмоб у вишиванках , декламували вірші про Україну та презентували власні малюнки на тему: «Я люблю Україну».
День пройшов плідно і цікаво. Діти з відповідальністю віднеслися до проведених заходів та гордилися тим, що вони – УКРАЇНЦІ!
25 вересня в Макіївському НВО цікава наука географія побувала в гостях в учнів початкових класів.
Мета заходу: поглиблювати знання учнів про рідну Україну, виховувати почуття гордості й любові до Батьківщини.
Учні здійснили мандрівку нашою рідною Україною. Допомогло їм в цьому чарівне дерево - дерево роду, всього нашого українського народу.
Перша гілочка « Географіна» розповіла про географічне положення нашої держави.
Людина має завжди пам'ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу. Допомогла нам у цьому «Історична гілочка».
Про красу і мелодійність нашої мови розповіла «Мовна гілочка».
Не забули учні й про одвічні символи наші й подорожували «Символічною гілочкою». Про народні символи нагадувала українська пісня «Моя Україна&raqu
... Читати далі »
3 7 по 11 вересня в дошкільних навчальних закладах Білоцерківського району проходив олімпійський тиждень. Заходи були спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя. Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Батьки та діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.
У заходах разом зі своїми дітьми виявляли бажання позмагатися і батьки. На перший погляд завдання здавалися досить легкими, але насправді, аби їх пройти, батькам доводилося добряче попрацювати.
Проведення олімпійського тижня подарувало позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.
В Узинській ЗОШ І – ІІ ст. № 5 успішно пройшов Тиждень дитячого читання. З метою заохочення учнів до читання задля постійного підвищення особистісного розвитку, розвитку духовно-ціннісних орієнтацій та естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, культури читання в школі проводились активні форми заохочення дітей до читання.
Учні 1 – 9 класів відповідно до вікової категорії залучались до проведення Тижня дитячого читання. З учнями 1-3 класів проводились години Голосного читання казок, знайомство з виставкою-знайомством дитячих книг «Книга+Пригода+Читаю з насолодою». Учні 4 класу створювали рекламу для прочитаної ними книги, виготовляли закладинки для книг, складали правила збереження книг
... Читати далі »
Щороку у весняні дні бібліотека Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проводить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. У перенасичений інформацією час свято набуває особливого значення: допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві.
У шкільній бібліотеці проводились різноманітні заходи: конкурс «Розкрилля душі», присвячений 85- річчю Ліни Костенко, перегляд мультфільма «Коник –Горбоконик» за відомою казкою П.П. Єршова. ( До 200-річчя письменника), ювілей «сонячного» письменника В. Нестайка, театралізована вистава уривків із улюблених казок та інше.
Ось уже понад 20 років, починаючи з 1993, впродовж весняних шкільних канікул у дитячих бібліотеках нашої країни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Читачі його люблять і чекають з нетерпінням. Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, незважаючи на вік (адже всі дорослі колись були дітьми), свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів, зустрічей з цікавими людьми та героями книг.
Зворушливо виступили вихованці дитячого садочка.». Найменші учасники свята інсценували казку «Рукавичка», «акторами» якої замилувались глядачі. Школярі розіграли сценки з улюблених дитячих книг.
Традиційно на свято дитячого читання запрошуються письменники рідного краю. Член президії Українськ
... Читати далі »
Стало традицією щорічне проведення в бібліотеці Яблунівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Всеукраїнського Тижня дитячого читання. В цьому році він проходив з 25 березня по 1 квітня.
Тиждень дитячого читання мав на меті не тільки залучити учнів до невичерпних джерел знань, а й перетворити бібліотеки в справжній храм Книги, в якому кожний читач відчуває себе бажаним гостем. Впродовж Тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, конкурсів. Діти показували свої знання, вміння, навички та творчі здібності.
Бібліотекар школи Гуцал І. В. відкрила тиждень дитячого читання коротким тематичним виступом. Найбільше школярам сподобалась гра-подорож «Книга - мудрий, старий друг, книга знає все навкруг», проведена між 5 &nd
... Читати далі »
Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів, зустрічей з цікавими людьми та героями книг.
Відкриття Всеукраїнського тижня дитячої книги традиційно відбулося і в Матюшівській ЗОШ І-ІІ ступенів, де він проходив з 25 березня по 1 квітня 2015 року.
З метою заохочення учнів до читання бібліотекарем школи Мельник С.П. були проведені такі заходи: конкурс на краще декламування поезії Ліни Костенко, для любителів фантастики і пригод, учнів 5-9 класів, була проведена гра «Розумники і розумниці», організована виставка дитячої книги в шкільній бібліотеці, ві
... Читати далі »
З 15 по 19 грудня у Поправському навчально-виховному об’єднанні був проведений тиждень інформатики. Його мета – розвиток інтересу учнів до предмету, логічного мислення та самостійності, встановлення міжпредметних зв’язків, поглиблення знань учнів з інформатики, виховання згуртованості, поваги до товаришів, до їхньої думки.
Протягом тижня було проведено конкурс кросвордів, ребусів, головоломок та вікторин. Всі учні проявили свою активність та наполегливість під час участі в заходах, висували гіпотези при вирішенні поставлених запитань, відстоювали свою точку зору, аналізували свої досягнення та досягнення свої х товаришів.
Для учнів 10 та 11 класів був проведений конкурс «Інформатичний калейдоскоп». Всі школярі активно долучились до заходу, з цікавістю брали участь у конкурсах.
Тиждень інформатики пройшов у дружній та цікавій атмосфері, збагатив учнів новими знаннями.