![](http://metodist.ucoz.com/nova/2016-2017/may/W0LMN7L-T_A.jpg)
18.05.2017 у Піщанському НВО учні та вчителі активно відзначили Всесвітній день вишиванки – свято, яке береже народні традиції культури носіння національного одягу та єднання українців у всьому світі. Цього дня шкільна родина об’єдналася для святкового флешмобу. Діти, одягнені у вишиванки, бережно тримали в руках вишиті мамами й бабусями рушники, написавши ними святе слово для кожного – Україна! Пісні та танці надали барвистого різноманіття, сприяли святковому настрою.
|