Об'єм виконаних робіт із підготовки до нового навчального року в Київській області станом на 25-те серпня становив 99%. Про це ІА «Світ освіт» повідомили у прес-службі Київської ОДА.
Капітальні ремонти, за даними прес-служби, проведено в 36-ти школах області, у 38-ми школах – завершено ремонт підлоги, в 72-х – замінено дах та покрівлю, відремонтовано спортзали.
Між тим, керівник області Анатолій Присяжнюк вимагає від підлеглих стовідсоткової готовності до 1-го вересня.
Паралельно із підготовкою до нового навчального року на Київщині ведеться переведення шкіл на індивідуальне опалення, а у Вишгородському районі впроваджують нові енергозберігаючі технології.
Нагадаємо, сьогодні Прем’єр Микола Азаров заявив, що уряду непотрібні неправдиві дані місцевої влади щодо готовності шкіл до навчання і закликав чиновників звітувати правдиво.
Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту заявив про те, що програма «Шкільний автобус» має бути реалізована упродовж 2012-го року, передає кореспондент ІА «Світ освіт».
«У цьому році ми виділили великі кошти на програму «Шкільний автобус». В наступному році ми також виділимо на це великі ресурси. Я думаю, що потрібно якось визначитись і не розтягувати цю програму… В наступному році давайте закриємо цю тему, щоб у нас ця програма забезпечила всіх школярів, всі школи транспортом», – наголосив Прем’єр.
Якщо у 2012-му році програма буде повністю реалізована, то в подальших роках, на думку посадовця, залишиться лише оновлювати рухомий склад.
Нагадаємо, Кабмін прийняв рішення про продовження програми «Шкільний автобус» до 2015-го року
99% шкіл забезпечать навчальними комп'ютерними комплексами до кінця 2011-го року. Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час брифінгу, передає кореспондент ІА «Світ освіт».
«До кінця цього навчального року 99% шкіл будуть забезпечені навчальними комп'ютерними комплексами. Це те, що дає можливість навчати дітей на високому рівні, за новими стандартами у математиці, інформатиці. Далі одразу постає питання про підключення цього комплексу до павутиння світового, далі – про швидкісне павутиння. Далі – про об'єднання шкіл у мережу, де може вчитель проводити он-лайн режим», – розповів міністр.
Дмитро Табачник додав, що програма інтернетизації шкіл буде проводжуватись і наростати аж до 2017-го року. «Тому що коли буде підключення стовідсотково, постане питання створення контенту нового, його оновлення, потім оновлення техніки», – зазначив міністр.
Як повідомляло ІА «Світ освіт», Дмитро Табачник розповів, що електронні підручники, які у майбутньому впровадять у школи, мають перспективу.