З 20 по 24 жовтня в Острійківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень початкової школи. Класні керівники 1-4 класів активно включилися у проведення тижня. Девізом тижня став вислів «Наша початкова школа – школа радості, а не муштри».
Розпочався тиждень виставкою дитячих малюнків « Світ – очима дітей».
У вівторок учні молодших класів завітали до четвертокласників на годину спілкування «Година людяності. Співчуття і милосердя», яка була приурочена Міжнародному дню людей похилого віку, який відзначався в перших числах жовтня. Діти разом з Феєю Доброти проходили стежиною милосердя, вчились робити добрі справи. А вкінці всі діти дружно підтримали пропозицію у проведенні акції «Бджола мала, і та працює. Допоможемо стареньким».
Наступного дня на дітей чекала захоплююча подорож в Країну цікавої Граматики. На всіх перервах класні керівники 1 – 4 класів мандрували з учнями цікавими стежками у країну слів та висловів, розгадували ребуси, кросворди, вправля
... Читати далі »
21 жовтня, у рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, бібліотекар НВК Узинської гімназії Заєць Н.Ф. разом з учнями 5 – 6 класів та восьмикласниками-кадетами підготували та провели виховний захід «Душі аптека – бібліотека». Намагалися цікаве й корисне поєднати з м’яким гумором. Тому фараон Рамзес скаржився, що не прочитав жодної книжки, монах-літописець хотів би копіювання книг змінити на кохання красивої дівчини, лише першодрукар Іван Федоров подбав і про сучасне покоління – щоб кожен зміг читати, придумав друкарський верстат. Цікавим був і інтелектуальний марафон «Читаємо разом»: три команди відповідали на запитання у трьох турах, готували домашнє завдання, переглядали презентації «5 найбільших бібліотек світу», «Остромирове євангеліє» та «Видатні бібліотекарі України», які прокоментували восьмикласники-кадети. Переможницею м
... Читати далі »
З 13.10 по 24.10.2014 року в дошкільних навчальних закладах Білоцерківського району проходили заходи під гаслом «Ми - маленькі українці». Протягом цього часу в дитячих садочках району проходили свята, екскурсії, бесіди, ярмарки. Педагоги формували любов до рідного краю (причетності до рідного дому, сім'ї, дитячого садка, села, міста), розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, розширювали знання про красу і багатство української мови. Знайомили вихованців з оберегами української родини. Пробуджували пізнавальні інтереси до історії свого родоводу, української нації, її культури і побуту. Активну участь у цих заходах брали батьки.