![](http://metodist.ucoz.com/nova/2014-2015/novunu/cherven/IMG_4424.jpg)
У Білоцерківському районі у мовних літніх таборах оздоровлюється 105 дітей.
Мовні групи створені на базі Фурсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (середня ланка), Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (середня і старша ланки), НВК «Узинська гімназія» (середня і молодша ланки).
![](http://metodist.ucoz.com/nova/2014-2015/novunu/cherven/IMG_4464.jpg)
Ініціативна група вчителів англійської мови розробила тематику цікавих занять, екскурсій, подорожей, проектів. До роботи у мовних групах залучено понад 30 учителів.
Цікавими для учнів були заняття, які провели учителі Яремчук Л.О., Пешехонова О.В., Волик Л.С., Василега Л.В., Краснощока
...
Читати далі »