![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/novunu/lytuy/IMG_2018.jpg)
15 лютого у Вільнотарасівській загальноосвітній школі І ступеня Білоцерківського району відбулася урочиста подія - реорганізації школи у навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад».
![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/novunu/lytuy/IMG_2026.jpg)
У просторому, затишному приміщенні, обладнаному відповідно до сучасних вимог, відкрився довгоочікуваний дитячий садок «Пролісок». У ньому створені всі умови для розвитку та виховання дітей: світлі та теплі приміщення з сучасним дизайном та меблями.
На святі був присутній депутат Верховної ради України Гудзенко В.І. та перші особи району і села Вільна Тарасівка, які доклали чимало зуси
...
Читати далі »