12 березня ми урочисто провели Зиму та зустріли Весну. У заході активну участь брали учні та вчителі школи. Учні 7 класу з своїм класним керівником Гальченко І.А. підготували дійство закликання весни. З великим задоволенням малеча грала в ігри та була учасниками конкурсів. Завершилося свято спаленням опудала Зими, куштуванням вареників та млинців. На такій смачній ноті було завершено святкування Масляної в дружній сім’ї Поправського НВО.
Завершився тиждень Масляної. З іграми, жартами, розвагами і, головне, знаннями своїх традицій, вірувань відзначили цей тиждень у Чепиліївському НВК. 12 березня влаштували справжні народні гуляння, а приурочили їх до 93 річниці створення Білоцерківського району. Білоцерківщина завжди славилась родючими чорноземами і плодючими садами, тому й влаштували діти ярмарку-розвагу. Під час дійства діти познайомилися з історією малої Батьківщини. На ярмарок завітала й дівчина-Масляна, яка розповіла про святкування Сирного тижня. Її зустрічали з піснями і хороводами, адже з давніх-давен відомо, що з початком Великого посту припиняються веселощі і пустощі. На останок «Масляниця» пригостила гостей свята солодкими млинцями.
Перші акорди цьогорічного святкування Шевченківських днів у гімназії зазвучали разом з бібліотекою гімназії. Урочисто й схвильовано, проте впевнено й гордо ступила на поріг Шевченкова весна: «Мистецька спадщина Кобзаря» (віртуальна екскурсія для учнів 6-7 класів); «Не вмре повік твоє святе ім’я» (інтелектуальна гра з елементами інсценізації для учнів 7-9 класів); «Ми тебе не забудем, Тарасе!» (літературно-музична композиція для 4 - 6 класів); конкурс читців, творчих робіт на тему «Кобзар у моєму серці», малюнків за творами Т.Шевченка «Палітра Шевченкового слова» - заходи, організовані бібліотекарем Заєць Н.Ф., за підтримки класних керівників, вчителів-предметників та класоводів з 9 по 12 березня.
Білоцерківщина – це частина безсмертної історії нашої України, це назва землі, чия історія сягає корінням у сиву давнину. Її історичний шлях тісно пов'язаний з давньою і драматичною історією України. Саме на цій землі плекалися народні традиції, формувалися засади української державності.
93 річниці утворення Білоцерківського району була приурочена виховна година у Фастівському НВО «Рідна Білоцерківщина», під час якої діти пригадали основні віхи розвитку Білоцерківського району, визначні події, видатних особистостей, а також історію с. Фастівка.
До річниці утворення Білоцерківського району була організована виставка «Моя Білоцерківщина».
Славний Білоцерківський край має прадавню історію та впевнено крокує у майбутнє. Цього року ми святкуємо 93-річчя від дня утворення Білоцерківщини. Учні Сорокотязького НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» відзначили цей чудовий день цікавими заходами: віртуальною екскурсією, виставками малюнків та вікторинами, а вихованці дитячого садка порадували чудовою декламацією віршів про рідний край.