Новий Закон «Про освіту» надає керівнику закладу освіти великі повноваження, але й ставить до цієї посади високі вимоги. Обговорення інновацій в управлінській діяльності стало традицією на семінарах-практикумах, які проводяться в Білоцерківському районі. 25.10.2017 в Малоантонівському НВО відбувся семінар для директорів закладів освіти, на якому було представлено технологію бенчмаркінгу. Керівники закладів освіти розробили орієнтовні заходи, які допоможуть здійснити позитивні зміни у діяльності шкіл на основі вивчення кращих управлінських практик і показників.
Зацікавленість в обміні інформацією, бажання змінити роботу педагогічних колективів на краще, креативність – це лише деякі особливості проведеного семінару. Учасники вдячні колективу Малоантонівського НВО за створення позитивної атмосфери заходу.
Одним із пріоритетів освітньої політики Білоцерківського району є забезпечення якісної освіти для дітей з особливими освітніми потребами. Щороку педагоги Білої Церкви діляться своїм досвідом роботи з колегами з району. У рамках такої співпраці 24 жовтня 2017 року в приміщенні Білоцерківської райдержадміністрації проходило засідання лабораторії розв’язання освітніх завдань«Забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії розвитку учнів», присвячене особливостям навчання дітей з порушеннями інтелектуального розвитку. Булорозглянутонові законодавчо-правові орієнтири в освіті дітей з особливими потребами, опрацьовані індивідуальні програми розвитку нового зразка.Підгорна О.О., Сосновська Л.В., Чиж А.Ю. надали консультації щодо ведення документації з інклюзивного навчання.
25 жовтня 2017 року в закладі дошкільної освіти «Зіронька» Узинської міської ради відбулось засідання методичного об’єднання вихователів старших груп «Використання коректурних таблиць в реалізації завдань освітнього процесу в закладі дошкільної
освіти».
Засідання методичного об’єднання відкрила методист інформаційно-методичного центру відділу освіти Бойко Л.Я. Вона ознайомила педагогів з планом роботи, розповіла про коректурні таблиці як засіб стимулювання креативності та використання їх в
освітньому процесі, побажала плідної праці. Далі учасники семінару переглянули заняття у старшій групі « У світі професій» (вихователь Єршова О.С.)
Методист закладу Комаровських Г. І. (керівник вихователів РМО) та вихователь Єршова О.С. провели майстер-клас з даної проблеми та мозковий штурм «Думаємо, розвиваємо, мислимо». Учасники семінару обмінялися думками, поділилися досвідом
роботи. Проведення семінару сприяло підвищенню професійної компетентності педагогів щодо використання коректурних таблиць, формуванню творчого підходу до підбору методів, форм та прийомів реалізації завдань освітнього процесу.