Середа, 16.10.2019, 12:17
Методична служба
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Актуально! [732]Атестація педпрацівників [13]
Батькам [4]Вітаємо! [197]
День сьогодні [108]Державна підсумкова атестація [20]
Діловодство [2]Документ [14]
Закінчення навчального року [27]Запрошуємо до обговорення [2]
ЗНО [46]Інклюзивне навчання [2]
Інспектування [4]Конкурс [106]
Методичні заходи [558]Науково-методична рада РМК [3]
Нарада директорів [28]Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи [14]
Обдарована дитина [85]Педагогічні кадри [55]
Позакласна робота [39]Початок навчального року [105]
Предметний тиждень [102]Тема тижня [10]
Управлінська діяльність [36]Спорт [29]
Шкільні новини [413]
Корисні посилання

СТРІЧКА НОВИН

Освітній портал

Головна » 2013 » Березень » 19 » "Інтелектуальний олімп"
07:39
"Інтелектуальний олімп"

     14 березня 2013 року було проведено ХІ районний турнір юних математиків „Інтелектуальний олімп”  серед учнів 8-9 та 10-11 класів, присвячений 90-річчю Білоцерківського району.

         Результати районного турніру юних математиків (ТЮМ) свідчать про те, що в школах району проводиться цілеспрямована робота із здібними і  обдарованими дітьми. Після проведення І етапу ТЮМ високий рівень знань із математики виявили учні Фурсівської, Дроздівської, Озернянської, Маловільшанської №2, Узинської №1, Пилипчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Терезинського, Розаліївського НВО „ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок”, Чупирянського НВО „ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок”, НВК «Узинська гімназія».

           Не взяли участь у  ТЮМ „Інтелектуальний олімп” учні Озернянської ЗОШ І-ІІ ступенів №1, Іванівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Узинської ЗОШ І-ІІ ступенів №5.

        


     

     

 Відповідно до рішення журі та оргкомітету районного турніру юних математиків „ Інтелектуальний олімп ” місця розподілилися так:

п/п

Міс

це

Команда учнів

ЗНЗ

Прізвище, ім’я учня-капітана команди

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який готував команду

 

1

І

8-9 кл.

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Коваленко Ольга

Крикун Марія Василівна

 

2

ІІ

8-9 кл.

Чупирянське НВО„ЗОШ І-ІІ ст. – д.с.”

Жосан Богдан

Кумайгородська Марія Андріївна

 

3

ІІ

  8-9 кл.

Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Кущ Віталій

Василенко Валентина Василів., Бучма Тетяна Андріївна

 

4

ІІІ

8-9 кл.

Пилипчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Макаревська Тетяна

Ткалич Оксана Миколаївна

 

5

ІІІ

8-9 кл.

НВК «Узинська гімназія»

Хоміч Катерина

Яцюра Тамара Олександрівна

 

6

ІІІ

8-9 кл.

Терезинське  НВО „ЗОШ І-ІІІ ст. – д.с.”

Коберник Володимир

Руденко Лідія Прокопівна

 

7

І

10-11кл

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сокол Олена

Онопрієнко Валентина Степанівна

 

8

ІІ

10-11кл

Розаліївське НВО „ЗОШ І-ІІІ ст.- д.с.”

Бялківський Євгеній

Бялківський Юрій Васильович

 

9

ІІ    

   10-11кл

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Демченко Яна

Савчук Людмила Володимирівна

 

10

ІІІ

10-11кл

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Остапенко Наталія

Соцька Катерина Іванівна

 

11

ІІІ

10-11кл

Узинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Кузьмінська Юлія

Дядічева Тетяна Юріївна

 

12

ІІІ

10-11кл

Піщанське НВО „ЗОШ

І-ІІІ ст. – д.с. ”

Луценко Владислав

Микитюк Наталія Анатоліївна

 


     

     
Категорія: Обдарована дитина | Переглядів: 1002 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

19 грудня - день народження сайту

Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Статистика

Locations of visitors to this page


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 387
Погода


Онлайн переводчик
поменять
Copyright MyCorp © 2019