Субота, 28.01.2023, 13:14
Методична служба
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Актуально! [732] Атестація педпрацівників [13]
Батькам [4] Вітаємо! [197]
День сьогодні [108] Державна підсумкова атестація [20]
Діловодство [2] Документ [14]
Закінчення навчального року [27] Запрошуємо до обговорення [2]
ЗНО [46] Інклюзивне навчання [2]
Інспектування [4] Конкурс [106]
Методичні заходи [558] Науково-методична рада РМК [3]
Нарада директорів [28] Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи [14]
Обдарована дитина [85] Педагогічні кадри [55]
Позакласна робота [39] Початок навчального року [105]
Предметний тиждень [102] Тема тижня [10]
Управлінська діяльність [36] Спорт [29]
Шкільні новини [413]
Корисні посилання

СТРІЧКА НОВИН

Освітній портал

Головна » 2013 » Березень » 29 » Конкурс з фізики "Найрозумніший"
11:12
Конкурс з фізики "Найрозумніший"

         21 березня 2013 року було проведено Х районний конкурс із фізики „Найрозумніший”, присвячений 90-річчю утворення Білоцерківського району.

         Результати конкурсу „Найрозумніший” із фізики свідчить про те, що в школах району проводиться цілеспрямована робота із здібними і  обдарованими дітьми. Високий рівень знань із фізики виявили учні Узинської №1, Фурсівської, Озернянської, Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Піщанського, Розаліївського НВО „ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок”, Маловільшанського НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок”, Чупирянського НВО „ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок”,  Скребишівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

           Не взяли участь у конкурсі учні Потіївського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Дроздіівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сухоліського НВК „ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок”, Тарасівського, Яблунівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

         Відповідно до рішення журі та оргкомітету конкурсу з фізики „Найрозумніший”

переможцями та призерами стали:

з/п

Місце

Клас

ЗНЗ

Прізвище, ім’я учня-переможця

Прізвище, ім’я, по батькові  вчителя

 

1

І

8

Чупирянське НВО

Селезньова Альона

Кумайгородський В.В.

 

2

І

9

Чупирянське НВО

Жосан Богдан

Кумайгородський В.В.

 

3

І

10

Узинська ЗОШ  №1

Бовкун Альона

Бойко В.М.

 

4

І

11

Озернянська ЗОШ І-ІІІ

Сокол Олена

Корбут С.І.

 

5

ІІ

8

 Скребишівська ЗОШ І-ІІ

Ярмоленко Олександр

Яценко В.Ю.

 

6

ІІ

9

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ

Коваленко Ольга

Шевченко М.І.

 

7

ІІ

10

Піщанське НВО

Новак Вікторія

Ходаківська Ю.В.

 

8

ІІ

11

Розаліївське НВО

Бялківський Євгеній

Бялківська Н.В.

 

9

ІІІ

8

Узинська ЗОШ  №1

Коваль Микола

Бойко В.М.

 

10

ІІІ

9

Озернянська ЗОШ І-ІІІ  

Хрипко Станіслав

Кобрут С.І.

 

11

ІІІ

10

 Шкарівська ЗОШ І-ІІІ  

Кашперенко Юлія

Мазуренко В.В.

 

12

ІІІ

11

Маловільшанського НВК

Драбинка Анжеліка

Гетьман В.Г.

 

Категорія: Конкурс | Переглядів: 1015 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

19 грудня - день народження сайту

Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Статистика

Locations of visitors to this page


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 387
Погода


Онлайн переводчик
поменять
Copyright MyCorp © 2023