22 березня – Всесвітній день води. До свята у Поправському НВО була проведена акція «Ми збережемо краплинку води». Кожен клас робив плакати та краплинки води у вигляді блакитних кульок, на які прикріплювали пропозиції по збереженню прісної води та очищення водойм від забруднення. А після всі учасники акції утворили велику краплину з маленьких краплин. Учнів переповнювали позитивні емоції!
17 березня 2017 року на базі Білоцерківського міського спортивно-стрілецького клубу відбулось практичне заняття для викладачів курсу захисту Вітчизни на тему «Особливості викладання вогневої підготовки». Викладачі прослухали не лише лекції з вогневої, тактичної та інженерної підготовки та мінно-вибухових речовин, які провели інструктори Білоцерківської міської організації ТСО України, а також мали можливість відпрацювати отримані знання на практичних заняттях.
З 13.03 по 17.03 2017 р. в Яблунівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» проходив тиждень техніки і технологій. Серед заходів, що проводились, слід відмітити майстер-класи з різьби по дереву, бісероплетіння, паперопластики, розгадування кросвордів, ребусів та головоломок, виставка літератури з різних видів діяльності. В проведенні тижня брали участь учні всієї школи. Переможці конкурсів отримали дипломи.
Успішно пройшов шкільний конкурс «Юні умільці» під час Тижня техніки і технологій у Биковогребельській філії Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Виготовити флюгер не кожен зможе, а п’ятикласники змогли під керівництвом вчителя О.П.Однорога.
16 березня 2017 року у рамках тижня технік та технологій для всіх бажаючих учнів учитель трудового навчання Гапоненко В. М. провів майстер-клас «Виготовлення квітки з металу». Найактивнішими учасниками, стали: Воднєв Олександр, Поправка Марк та Чорнобров Олег (11 клас). Школярів захопив процес виготовлення квітів й вони залишилися задоволені своєю роботою.
14 березня 2017 року учні 1 класу, в рамках тижня технік і технологій, здійснили захоплюючу подорож в шкільний ляльковий театр "Соняшник", яким керує педагог-організатор Самойленко В. А. Вона провела майстер-клас з дітьми. Найчастіше першою сходинкою на шляху до мистецтва є театр ляльок. З великим задоволенням діти подивилися уривки з казки "Червона Шапочка" та "Телесик". Школярі повправлялися у вмінні працювати з лялькою на ширмі, а також подивилися на виготовлення декорацій. Щоб створити справжній образ, треба оволодіти технікою ляльководіння. У театрі школярі розвивають фантазію, творчість, терпіння, дисципліну та кмітливість.
9 березня 2017 року був проведений ХІІ зональний етап інтелектуальної гри з фізики„Найрозумніший” серед учнів 8-11 класів. У зональному етапі взяли участь 55 учнів 8-11 класів із 21 школи. Результати гри свідчать про те, що в більшості шкіл району проводиться цілеспрямована робота із здібними і обдарованими дітьми, підготовка їх до ДПА та ЗНО. Після проведення зонального етапувисокий рівень знань із фізики виявили учні Чупирянського, Сорокотязького НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячи
... Читати далі »
09 березня з нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря у Терезинському НВО пройшли Шевченківські читання "Юнь шанує Кобзаря". Куліцька Яна, Скибіцька Діана та Бута Інна підготували повідомлення про Кобзаря, восьмикласники заспівали пісню на слова Тараса Шевченка. Цікаве спостереження та відео – огляд продемонструвала учениця 8 класу Романюк Олександра. Діти з великим захопленням декламували вірші великого поета. Вчитель української літератури Оскерко Тамара Михайлівна провела вікторину «Життєвими дорогами Тараса». Наприкінці заходу всі діти були відзначені дипломами.
Згідно плану проведення Шевченківських днів у період з 06.03. по 10.03.2017 року у Сорокотязькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» відбулося багато цікавих та пізнавальних заходів. Працювала книжково-ілюстративна виставка «Уклін тобі, Тарасе», літературна вітальня «Слово Шевченкове у кожному серці»; учні відвідали віртуальну екскурсію «Я відкриваю Шевченка» та захоплюючий літературний ігроленд.
Усі учні Пилипчанського НВК були залучені до проведення Шевченківських днів. В рамках тижня Діденко Л.М. провела гру «Соняшник-2017». Бібліотекар Ярмола Т.О. та вчитель української мови Діденко Л.М. підготували виставку «Кобзаря» різних видань, виготовляли стіннівки, присвячені Т.Шевченку, писали листи Шевченку, твори, виконували тестові завдання «Життя і творчість Т.Шевченка», готували і захищали проект «Ми тебе не забули, Тарасе!». Класні керівники 1-4кл. організували та провели конкурс читців творів Т.Г.Шевченка «Тараса думки будуть жити вічно». Дуже захопл
... Читати далі »
З 6 по 13 березня в Скребишівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів традиційно проходять Шевченківські дні. Учні школи під керівництвом вчителів Бесараб К. М., Ярмоленко І. О. та Качан Л. М. підготували та провели ряд заходів: інформаційні хвилинки із життя і творчості Т. Г. Шевченка, виставку творів поета, загальношкільний захід «Вклонімось Кобзареві». Було оголошено конкурс на краще виконання творів Шевченка та конкурс ілюстрацій до улюблених творів. Учні взяли активну участь в обох конкурсах. Переможців буде нагороджено дипломами та пам’ятними призами. ... Читати далі »
Учні-старшокласники Биковогребельської філії взяли активну участь у проведенні Шевченківського тижня: дивилися відеофільми, підготували презентацію про життєвий шлях Кобзаря, розгадували кросворди, читали уривки з віршів поета. Підготувала і провела тиждень вчитель української літератури Н.І.Шелест.
9 березня 2017 р. у дошкільних навчальних закладах району проходили заходи до дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Діти та батьки вшановували пам'ять сина українського народу, Кобзаря. Під час проведення свят діти читали вірші Кобзаря і, слухали та співали пісні, водили хороводи, гралися в народні ігри, розгадували кросворди.
Разом з приходом весни завітало в дошкільні навчальні заклади району чудове свято мам, бабусь, сестричок - 8 Березня.Щасливі малята вітали дорогих жінок зі святом весни, святом жінки. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісні... Читати далі »
В останній день зими (28 лютого) вОзернянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось свято, яке у нас стало вже традиційним. І хоча його немає в жодному календарі, у нас його люблять. Свято дідусів та бабусь – це прекрасна можливість внуків (учнів 1-6 класів) подякувати, зробити щось приємне, корисне, приділити увагу своїм люблячим рідним. Концерт пройшов з великим
... Читати далі »
27 лютого 2017 року наша рідна Київщина святкувала своє 85-річчя з Дня заснування! Учні та учителі Чупирянського НВО привітали маленьку Батьківщину на святковій лінійці, віршованими рядками, теплими побажаннями добра, процвітання та миру! Лідери школи прикріпили квіти – символи на карту України, щоб наша Київщина квітувала ще не одне століття!
У період з 20.02.2017р. по 24.02.2017р. згідно плану проведення Тижня моди і стилю в Сорокотязькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» відбулися виховні заходи «Ах, мода, мода…» та «Коса – дівоча краса», під час яких учні збагатили свої знання про історію виникнення одягу, українське національне вбрання; ознайомились з національними зачісками та позмагалися у вмінні плести косу. Також у закладі відбувся справжній показ мод, в ході якого моделі демонстрували різні стилі одягу та дивовижні дизайнерські роботи, ще раз довівши, що «“Мода – це не лейбли і не марки. Мода – це те, що заховане глибоко у Вашій душі”.
21 лютого у Піщанському НВО до Міжнародного дня рідної мови було проведено КВК з учнями 8-11 класів. Готувала конкурсні завдання учитель української мови та літератури Роїк Ю.М. Діти презентували свої команди, брали участь у цікавих та різноманітних мовознавчих конкурсах, бліц-турнірі, який вимагав швидкості, іскрометних правильних відповідей. Школярі редагували речення та словосполучення, декламували вірші.
21 лютого 2017 року в Сорокотязькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» зустрічали Міжнародний День рідної мови. Були проведені виховні години на тему «Мова чиста як криниця», «Той, хто не знає рідної мови – не вартий майбутнього», «Рідна мова – це духовна святиня». Учні взяли участь у мовній грі «Всезнайко» та стали учасниками справжнього Мовного турніру. Діти отримали нові цікаві знання та масу яскравих вражень.