![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/novunu/veresen/IMG_20160919_081434.jpg)
Лідер – він у всьому лідер! Це підтвердив голова учнівського комітету Острійківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учень 10 класу, Євгеній Щербина, який напередодні повернувся з перемогою зі Львова. З 15 по 18 вересня там проходили спеціальні олімпійські ігри серед людей з обмеженими можливостями. Участь у змаганнях брали спортсмени з 15-ти країн світу. І наш юний тенісист представив свій регіон достойно: виборов почесне ІІ місце у першому дивізіоні.
Так тримати Євгенію! Гордимося тобою!