![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/novunu/veresen/SAM_1833.jpg)
21 вересня 2016 року у парку «Олександрія» зібрались учні 8, 9 класів із загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів району Учитель англійської мови Маловільшанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Гавренко Ю.П. провела цікаву екскурсію з історії заснування та створення парку «Олександрія».Учитель англійської мови Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мандзюк Т.О. провела квест – гру та змагання на краще говоріння і розуміння англі
...
Читати далі »