08.11.2017р. Острійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів радо приймала у себе у гостях учителів початкових класів району на засіданні педагогічної студії з теми «Реалізація компетентнісного підходу у навчанні учнів початкових класів», керівником якої є Щербина Н.В. Засідання розпочала методист інформаційно-методичного центру відділу освіти Білоцерківської РДА Роєнко С.М., яка ознайомила присутніх із введенням нового курсу з основ здоров’я «Вчимося жити разом».
З привітальним словом виступили директор школи Л.В.Бабій та заступник директора з НВР А.І. Шпирка та налаштували гостей на роботу.
Усі із захопленням спостерігали за роботою учнів 3 класу, які показали вправи з використанням інтерактивних технологій, які можна застосовувати на різних етапах уроку.
У День святкування української писемності та мови учні Яблунівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» долучилися до на писання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Що ж це? Перевірка грамотності? Ні, це грандіозний флешмоб. Це об'єднання з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили рідною мовою і зберегли її для нащадків.
Говорити українською завжди і повсякчас 9 листопада закликали у Глушківському НВО з нагоди Дня української писемності та мови.
Це свято учнівське самоврядування цьогоріч вирішило відзначити яскраво та нетрадиційно. Переступаючи через поріг школи під веселу українську пісню, мимоволі поринаєш у атмосферу свята. Кожен отримав заряд бадьорості перед початком уроків та прослуха... Читати далі »
09.11.2017 року на базі Скребишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела роботу педагогічна студія вчителів хімії та біології на тему: «Реалізація ідеї «перевернутого» навчання з використанням ресурсів мережі Інтернет на уроках біології ». Вчитель біології Скребишівської ЗОШ провела відкритий урок у 8 класі «Значення дихання. Система органів дихання».
На практичній частині педагогічної студії був проведений круглий стіл «Впровадження змішаного навчання в педагогічну діяльність вчителя ».
Вчителі об’єднавшись в групи обговорили переваги та недоліки перевернутого навчання, порівняти його з традиційним навчанням.
Під час Тижня української культури в Сорокотязькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» вихованці дитячого садка з радістю долучилися до заходів.Діти пригадали особливості українського побуту та відтворили епізоди фольклорних казок. Найбільше їм запам’яталася святкова розвага "Наша мова калинова", в ході якої вони пригадали українські народні прислів'я, приказки, навчились народних танців та дізнались багато нового та цікавого про рідну мову.
8 листопада між 10-11 кл. відбулося засідання круглого столу «За Україну, за її мову». Захід пройшов у формі диспуту. Було використано матеріали Конституції України «Закон про мову», «Закон про освіту», історичні факти з життя українського народу. Цілеспрамованими та переконливими особливо були думки учениці 10 класу Білик Альони, яка підтверджувала свої погляди та міркування цитатами та історичними довідками. Слід відмітити активність: Чернієнка Іллі, Линник Катерини, Гривачевської Анни (11 клас), Усенка Вадима (10 клас).
8 листопада у Фурсівській школі відбулося відкрите засідання гуртка «Дивослово» (керівник Колісник Ганна Панасівна), яке було проведено у формі мовно-філологічної гри «Слово рідне, доле моя, пісне моя». У поєдинку зустрілися дві команди: «Роксолана» й «Зореслав» (отамани Кожункіна Аліна та Самохлєбов Микита). Оцінювало їх компетентне журі: Волик Людмила Станіславівна (учитель англійської мови), Токарчук Вікторія (член учнівського самоврядування, міністр Міністерства дозвілля й культури), Білик Альона (член учнівського самоврядування, міністр Міністерства преси та інформації).
8 грудня 2017 року на базі опорного навчального закладу Шкарівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, відбулося засідання методичного клубу заступників директорів з виховної роботи з теми «Реалізація демократичних принципів у навчальному закладі: сфери змін». Заступник директора з виховної роботи Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лавренчук Галина Михайлівна інформувала про участь школи у Всеукраїнській програмі освіти для демократичного громадянства «Демократична школа» і, як майстер-тренер проекту, розробила та провела тренінг, на якому було визначено домінанти розвитку нової української школи і ролі сучасного педагога в зміні освітніх пріоритетів. Засідання пройшло в дружній та н
... Читати далі »