![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/metodyst/ya/IMG_20151106_095003.jpg)
6 листопада 2015 року на базі Острійківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів трудового навчання на тему: «Народні звичаї як джерело заохочення учнів до творчої діяльності».
![](http://metodist.ucoz.com/nova/2015-2016/metodyst/ya/IMG_20151106_111459.jpg)
Гостинно зустріла учасників районного семінару директор закладу Бабій Леся Василівна. Вона презентувала присутнім навчальний заклад, ознайомила з пріоритетними напрямками діяльності педагогічного колективу.
Під час теоретичної частини учасники семінару ознайомилися з інструктивно-методичними матеріалами щодо оформлення куточків безпеки під час проведення практичних робіт в шкільних майстернях, ведення журналу та іншої документації. Особлива увага була звернута на патріотичне виховання учнів на уроках труд
...
Читати далі »