З 9 по 11 листопада в Матюшівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів проходив тиждень української мови та літератури.
Він розпочався усним журналом «Від Нестора Літописця до сьогодні», в якому брали участь учні 7-9 класів, та радіодиктантом національної єдності. Писали його учні 5-9 класів, учителі і бажаючі працівники школи. Найкраще диктант написали такі учні: Панухник Дмитро, Саєнко Тетяна, Харченко Богдана, Капля Дмитро, Артеменко Валентина.
Також протягом тижня було проведено конкурс на кращий учнівський зошит серед учнів 7-9 класів, вікторина «Найкращий знавець української мови», де переможцем став Пономаренко Олександр, учень 7 класу.
А фіналом тижня став парад вишиванок для учнів 1-9 класів. Учні дефілювали у вишиванках, виконували пісні та інсценізували їх. Переможцем параду стали учні 9 та 6 класів.
... Читати далі »
Діти щодня прямують до школи і зі школи додому. Їх вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації.
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.
Тиждень безпеки дорожнього руху – це сім днів цікавих інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
Відповідно до тематики Тижня в школі були проведені виховні заходи, а саме: інформаційні хвилинки «Увага! Діти на дорозі!», виставка в бібліотеці «Правила дорожнього руху – твої правила», конкурс малюнків «Моя дорога до школи»(початкова школа), лялькова вистава «Пригоди Незнайка» (1-5 кл.), в
... Читати далі »
9 листопада – День української писемності та мови. 6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: «На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця».Кожного року в День української писемності та мови в нашій школі традиційно проводяться різноманітні заходи. Всі вони присвячені темі писемності та грамотності. Для того щоб краще ознайомити учнів з історією мови та писемністю бібліотекарем школи Левченко В.М. та вчителем української мови та літератури проведено відкриту годину спілкування «Із витоків української писемності». Діти усвідомили, який складний та тернистий шлях пройшла українська
... Читати далі »
В рамках тижня безпеки дорожнього руху в дитячому садку Сорокотязького НВО "Колобочок" відбувся цікавий та пізнавальний захід "Веселий світлофор". Малюки з задоволенням пригадали правила дорожнього руху, познайомилися з бабусею Шапокляк (яку разом переконали дотримуватись правил) та покатались на "справжніх" автомобілях.
Зворушлива подія відбулася 13 листопада у Піщанському НВО - урочисте закриття тижня української мови з підведенням підсумків. Спілкування було настільки доброзичливим, пройнятим надією та вірою в людину, що назвали його днями педагогічної та учнівської майстерності.
16 листопада учні та педагоги Макіївського НВО відзначають День толерантності.
Толерантність полягає не тільки в тому, щоб поважати іншу людину, а й щоб навчитися висловлювати свої негативні почуття, не принижуючи іншого. Тому в шкільній родині ми живемо під такими девізами: «Ми різні, але ми - рівні », «Ми різні і в цьому наша сила, ми разом – в цьому наше багатство».
У кожному класі пройшли інформаційні п’ятихвилинки «Толерантність – це…». Учні складали свої кодекси толерантності та емблеми, малювали руку, а на її пальцях писали лише позитивні риси характеру.
Члени учнівського самоврядування,очолювані головою шкільного парламенту Перебийніс Лілією, створили квітку толерантності і своїм власним прикладом показують, що «Ми принципові, але толерантні».
Учні Макіївського НВО завітали в гості до працівників сільського господарства, щоб привітати їх із професійним святом.
В цей знаменний день учні від щирого серця подякували за ту нелегку працю, яку вони взяли на свої плечі. Праця хліборобів гідна захоплення. Не кожна людина здатна працювати на селі, ця праця специфічна і вимагає особливого до неї ставлення. Тому, крім теплих слів, школярі подарували їм веселі пісні, запальні танці, сценки та смачні бутерброди з салом.
Працівники сільського господарства подякували учням та пригостили їх солодощами.
12 листопада 2015 року в Узинській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбулося засідання ШППД з теми « Інноваційні методи роботи вчителя зі стимулювання навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках літературного читання». Керівник ШППД Скопенко О.П. розкрила методи стимулювання навчально-пізнавальної діяльності учнів початкових класів та ознайомила слухачів ШППД з основними вимогами сучасного уроку.
Учителі початкових класів відвідали урок літературного читання в 4 класі з теми «Гумор в нашому житті (за творами Остапа Вишні)» та переглянули інсценізації у виконанні учнів за творами Остапа Вишні.