За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру МНС, 2-5 грудня в Україні очікується погіршення погодних умов у зв'язку з переміщенням циклону з Балкан. «2 грудня в Криму, Приазов'ї, східних та Дніпропетровській областях очікуються дощі, місцями сильні. 3 грудня в західних та північних областях пройде мокрий сніг, в центральних областях з дощем, в окремих районах прогнозується налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, на півдні та сході дощі, місцями сильні », - повідомляється на сайті МНС.
Крім того, Укргідрометцентр прогнозує по всій Україні, крім західних областей, пориви вітру 15-20 м / с.
Після 3 грудня, починаючи з західних та північних областей, температура повітря в країні поступово знизиться на 4-9 °. «4-5 грудня очікується послаблення і припинення опадів і інших погодних явищ, при цьому буде спостерігатися подальше зниження температури», - відзначають в Укргідрометцентрі.
З часів гріхопадіння в історії людства спостерігалося безліч найрізноманітніших вкрай негативних явищ. Якщо виключити згубні природні катастрофи, а так само здавалося б нескінченну низку віроломних кровопролить, в яких так досягло успіху наше людство і спробувати виділити якісь ще події, які запопадливо підкошували наші з вами життя, то безсумнівно ми зупинимося на жахливих і вкрай жорстоких епідеміях смертельних для людини хвороб. Одна з останніх епідемій нашої сучасності була прозвана чумою 20-го століття - синдром набутого імунного дефіциту, скорочено - СНІД. Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки ми на превеликий жаль змушені констатувати, що вона ще далеко не закінчена. Її масштаб, цинічність і підступність, досі не може залишити байдужим жодної більш-менш розсудливої людини. Офіційна статистика поширення синдрому набутого імунного дефіциту все змушує нас відчувати глибоку тривогу. З часів виявлення і виділення цієї хвороби в окрему категорію пройшло вже багато часу. За опублікованими в 2007-му році даними цей вірус почав розповсюджуватися з Африки приблизно з 1969-го року. Спочатку на Гаїті, потім потрапив в Сполучені Штати Америки, потім далі по всьому світу. Вчені сподівалися швидко приборкати хвилю цієї епідемії, так як шляхи розповсюдження цього вірусу були встановлені ці
... Читати далі »